istesozluk.com

Yazın Yapılan Ek İşler

Özellikle yazın gelmesi ile birlikte insanların paraya olan ihtiyaçları da arttı. Geçim sıkıntısının baş gösterdiği günümüzde insanlar artık birbirinden farklı ek iş kolundan gelir elde etmenin gayreti içinde olduğu gibi sürekli bir arayış içindeler. Bu arayışlarının çoğunluğunu da internet üzerinden yaptıkları için birçok iş kolu hakkında bilgi alıp o işi takip etmekteler. Yapılabilecek bazı iş kollarını aşağıda okuyabilirsiniz.

İğne oyası yapmak

Özellikle çeyizlik yaşa gelmiş genç kızların çeyizlerine koymak istedikleri oya ve türevi olan süs eşyalarını artık eskisi gibi anneleri yapmıyor. Genel olarak hazır tedarik edilen bu iğne oyası işi hakkında bilgiye sahipseniz ve biraz da el beceriniz varsa oldukça kolay bir şekilde bu işten para kazanabilirsiniz. istesozluk.com olarak bu iş hakkında diyebileceğimiz sadece internet üzerinden araştırma yapmanız yeterlidir.

Bebek tokası yapmak

Anne adayları ve anneler bebeklerinin daha şirin ve güzel görünebilmeleri için özel tasarlanmış olan tokalara büyük bir rağbet gösterirler. Bu durumu kendi lehinize çevirebilir ve internet üzerinden sipariş alarak evinizde toka yapıp satabilirsiniz.

Bebekler için basit giysi yapmak

Piyasa içinde basit olduğu kadar gösterişli ve güzel görünen bebek kıyafetlerine oldukça büyük bir ilgi vardır. Biraz el becerisine sahipseniz sizde evinize yakın bir bebek mağazası ile anlaşıp onlara bebek kıyafetleri satabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve renk seçenekleri olan bu giysileri gösterişli kılabilmek ise tamamen sizin el becerinize bağlıdır. Ayrıca hayal gücünüzün de sağlam olması bu işten daha çok para kazanmanızı sağlayabilir.

Evde kurdele yapmak

El beceriniz varsa ve kurdele yapma işinden anlıyorsanız toka ve kıyafet satan bir çok mağazaya kurdele çeşitleri üretip kolaylıkla satabilirsiniz. Ayrıca bu işi daha rahat öğrenip farklı modeller yapmak isterseniz internet üzerinden yardım alabileceğinizi de unutmayın. Bu sayede daha farklı modeller üretebilir ve kolaylıkla satabilirsiniz.

Çiçek yastık yapımı

İnsanlar artık eskisi gibi yastık kılıfı yapıp satmıyorlar bunun yerine sürekli hazır ve kolay temin edilebilen ürünleri tercih etmekteler bu nedenle özellikle yastık yapımı işi bu aralar oldukça revaçtadır. Evinizin her hangi bir odasında bu yastıkları imal edebilir ve kolay bir şekilde satabilirisiniz.

Dolgu oyuncak yapımı

Güzel ve oldukça temiz görünen oyuncakların arasında olan ve büyük ilgi gören dolgu oyuncakları da kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu oyuncakların içlerini yumuşak bir malzemeye göre doldurup satabilmeniz oldukça kolaydır. Ayrıca birbirinden farklı renk seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

El yapımı dekoratif yastık

Evinizin her hangi bir yerine ya da koltuk takımınızda kullanmak için dekoratif örneklerini bilmeyen yoktur. Ancak bu modelleri kimler tarafından yapılıp satıldığını biliyor musunuz? Size çok uzak değil hemen hemen herkes kolay ve hızlı bir şekilde dekoratif amaçlı yastık yapabildiği gibi bu yastıklarla da iyi para kazanabilirsiniz.

Yorum atarak evde ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.8 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 830 aboneye katılın