istesozluk.com
Yazı Yazarak Ek Gelir

Evde Yazı Yazarak Ek Gelir

Evde Yazı Yazarak Ek Gelir kazanmak tüm ek gelir beklentisi olan edebiyatı kuvvetli, okumayı ve yazmayı seven insan kitlesine hitap etmektedir. Boş zamanlarını yazı yazarak değerli ve unutulmayacak izler taşımasına sebep olan internet sitelerine köşe yazarlığı yapabilir, yazdığınız makaleleri kelime sayılarına göre satabilirsiniz. Evde ek iş olarak yazı yazabilir gelir sağlayabilirsiniz.

Ek gelir sağlayan en önemli işlerden biridir yazarlık. Her konuda hatta belirlenmiş konularda makale yazarlığı yaparak para kazanmak artık oldukça kolaylaşmıştır. Ek iş günümüzün olmazsa olmazları arasında yerini almıştır. Değişen ve gelişen teknoloji sitelerin ulaşım alanlarını da genişleterek yazı yararak para kazanmak isteyenlere öncü olmuştur.

Evde Yazı Yazarak Ek Gelir isteyen bilgisine güvenen, Türkçeyi doğru konuşup yazabilen herkesin yapabileceği bir ek kazançtır. Yazarlık yapmak isteyen bir kimse internetten yazı yazarak ek gelir sağlayacak siteleri bulabilir ve bu siteler için aranılan özelliklere sahip iseniz yazı yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yazı yazmak bilinmeyen engin denizler içerisinde sörf yapmaya benzeyen eğlenceli bir o kadar da yorucu bir ek iştir. Yazı yazmayı sevmeyen bu işi yapamaz. Genelde öğrenciler, memurların tercih ettiği yazı yazarak para kazanmak iyi bir ek kazanç oluşturmaktadır. Memurlar masa başı işinde çalışanlar işlerini aksatmayacak şekilde yazılarını yazabilir ve bu sayede maaşlarına destek sağlayacak paralar kazanabilirler.

Günümüzde her kesimden insanın ilgi duyduğu ek kazanç fırsatları vardır. İşçisinden memuruna, emeklisinden, öğrencisine kadar ihtiyaç sahibi ek iş arayanlara değişik iş yaparak para kazanabilecekleri alanlar mevcuttur.

Aile bütçesine ek iş olanaklarıyla destek olan aile fertleri kazanmış oldukları para kadar bazı tasarrufa giden yaşam önerileri adı altında tasarruf ettirici önlemler alarak kazancını otomatikman artırabilmektedir. Günümüzde tek maaşın yeterli olmadığı bilinmektedir. Aile bütçesi oluşturulurken gelir ve giderler dikkatle incelenmelidir. Aşırı olan giderler kontrol altına alınmalı, fazla alış veriş yapma tutkusuna son verilmelidir. Alınacak basit önlemler aile bütçesini daha üst seviyelere taşıyarak bütçe iyileştirmesi yapmaktadır. Evde Yazı Yazarak Ek Gelir sağlayabilir yaşam düzeyinizi yükseltebilirsiniz.

Bir ülkenin kalkınmasında en etkin yapı taşı ailedir. Ailenin kendini güçlendirmesi önce çevresindeki toplumu daha sonra da ülke ekonomisini canlandıracaktır.

Evde yazı yazarak ek iş yapmak istiyorsanız yorum olarak belirtmeniz yeterli.21 Yorum Var

  • Merhaba, internette yazı yazarak para kazanıldığını duydum. biraz araştırdıktan sonra yazkazan diye bir sayfayla karşılaştım ek iş ayda 1000 tl ye kadar para kazanabilirsiniz diyo emin olamadım ama. Buraya yazan ve kazann var mı? Sizin bilginiz var mıdır konu hakkında cevabınız için şimdiden teşekkürler:)

    • Merhaba makale yazarlığı yapmak istiyormuşsun yorumlarda gördüm. Eğer hale ihtiyacın varsa http://yazkazan.net/?aff=1474 buraya kayıt olarak dilediğin zaman yazmaya başlayabilirsin. sistemden 1000 Türk lirasından 2000 Türk lirasına kadar kazanç sağlayabiliyorsun. Oldukça güvenilir bir site. ödemelerini her ayın 15’inde 100 Türk lirasına ulaştığında alırsın Ben bir yıldır çalışıyorum. Ayrıca çeşitli yarışmaları da var .yarışmalar da en çok yazarsan dereceye girersen çeşitli hediye ya da para ödülü de veriyorlar. 5000 kadrosuna sahip bir platformdur. Aynı şey senin için de geçerli olur. sen de ekibini kurarsan her bir sisteme kattığın yazarın kazancının %10’u kadar sana kazanç gelecek.

  • Yaklaşık 5 yıldır 360 derece pazarlama üzerine çalışıyorum. Spesifik uzmanlığım marka yönetimi üzerine, dijital pazarlama terimlerine de hakimim. Daha önce çalıştığım şirketlerde içerik üretimi tecrübelerim oldu. Böyle bir fırsat olursa memnuniyetle kabul ederim.

  • Ingilizce ögretmeniyim, yabanci kaynaklardan ceviriler yapabilmekle birlikte, günlük hayata dair sosyal, eglence icerikli yazilar yazabilmekteyim. Birlikte bir cok okuyucu kitlesine erisebilmek umuduyla iyi gunler dilerim.

  • Edebiyatı ma guveniyorum . Türk Dili Ve Edebiyat Mezunuyum . Yazı Yazmak Kitap Okumak hobilerim .Çok mutlu oluyorum bunları yaparken .Değerlendirme nizi rica ederim

  • Türk Dili Ve Edebiyat bölümü mezunu olarak kalemime güvenmek benim işim. Hayata bir yerden sıkı sıkıya bağlanmak gerekiyordu, bende ilk girişime buradan başlamak istedim.

  • evimde ek iş olarak çalışmak istiyorum okuyorum evde annemle beraber yaşıyorum 2mizin yapamayacağı iş yoktur tek göstermekte işi yaparız .

  • Kalemim sağlamdır saha önce yazdığım şiir hikaye öykü ve birçok makale vardır ilk kitabımı çıkararak kendimi gerçekleştirmek istiyorum günlük yazı yazabilirim Türkçeme ve İngilizceme çok güveniyorum…

  • Ben pazarlama sektöründe çalışıyorum fakat iş başı 2:30 da yapıyorum. Sözlü dilim konuşma ve yazma konusunda oldukça iyiyim. Rahatlıkla bir şeyler yazabilirim.

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 833 aboneye katılın