istesozluk.com

Veda Sağlıklı Hint Yemekleri ve Fast Food Restoranları Franchise Veriyor

Kanada Toronto’da bulunan Veda Sağlıklı Hint Yemekleri ve Fast Food Restoranları(Veda Healthy Indian Takeout), Jared Ross isimli bir girişimci tarafından kurulmuş. Kendisi, sağlıklı, hafif ve uygun fiyatlı Hint Yemekleri sunan bir iş fikri ile yola çıkarak girişimini işletmeye dönüştürmüş.

Veda restoranlarının aşçıları; yemekleri az yağlı, kaliteli ve sağlıklı ürünlerden yapıyorlar. Restoran menüsü ise; çok çeşitli Hint Yemeklerinden oluşuyor ve lezzetli vejetaryen seçenekleri hatta Helal Et Sertifikalı etlerden yapılan yemekleri de mevcut, üstelik fiyatları da uygun. Ayrıca kolay taşınabilir ve pratik kaplarla paket servisi de yapıyorlar, minimum 5 dolar gibi bir rakama ortalama bir öğle yemeği yenebiliyor.

Veda restoranları Kanada’da 4 restorana ulaştı bile, şu anda Amerika birleşik Devletleri ve diğer ülkelere doğru genişleme çalışmaları yapıyorlar ve franchise vererek büyümeyi hedefliyor. Franchise seçiminde ise, başvuracak adayların seçiminin oldukça titiz yapılacağını özellikle belirtmişler.

Veda Healthy Indian Takeout Restoranı açmak için Franchise girişiminde bulunmak isterseniz;

bir ön başvuru formu doldurup göndermeniz gerekiyor.

Firma Web Sitesi: vedatakeout.comYorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın