istesozluk.com
Ümraniye ek iş

Ümraniye Ek İş

Günümüz şartlarında tek bir maaşla ev geçindirmek oldukça zordur. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşayanlar ev kirası, faturalar, mutfak masrafı gibi ödenekleriyle beraber aylık olarak asgari ücretle çalıştıklarında geçimlerini zorlukla sağlamaktadır. Gelirlerini arttırmak amacıyla Ümraniye ek iş imkanlarından yararlanmak isteyen kişiler internet üzerinden sunulan iş imkanlarına başvuruda bulunmalıdır. Ev hanımlarına iş imkanı evde nikah şekeri yapmak olabilir. Nikah şekeri yapımı basit bir iştir. Tek başınıza ya da aile bireylerinizin yardımıyla yapacağınız nikah şekerleri için firmalar süsleme malzemeleri ve şekerleri evinize ulaştırmaktadır. Belli bir süre içerisinde yetiştirebileceğiniz kadar sipariş alabilirsiniz. Nikah şekerlerini bitirdikten sonra teslimat sırasında firmalar ücret ödemesi yapmaktadır.

İstanbul ili Tekstil konusunda küçük büyük fabrikalara sahip olan bir ildir. Üretilen kıyafetlerin detaylarının el emeğiyle yapılması gerektiğinde ev hanımlarına yeni işler de ortaya çıkıyor. Fason iş veren yerler ile görüşerek evinizde düğme dikimi, gipür, dantel yapımı ve boncuk işleme gibi ek işler yapabilirsiniz. Bayanların kolaylıkla yapabilecekleri bu işler sayesinde evinizin masraflarının yükünü azaltabilirsiniz.

Ümraniye Ek İş İlanları

Günümüzün getirdiği imkanlardan yararlanmak ve oturduğunuz yerden ek para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ümraniye ek iş ilanları sayesinde öğrenciler, çalışanlar, ev hanımları ve para kazanmak isteyenler için fırsatlar burada. Dışarıda çalışmayı sevmiyorsanız ve online ortamda yürütebileceğiniz bir iş fikri arıyorsanız blog kurmayı deneyebilirsiniz. Blogunuzda paylaşacağınız yazılar sayesinde kısa sürede ciddi kazançlar sağlamanız mümkün. Ayrıca kısa bir süre sonra takipçi sayınızı artırarak blog sitenize ücretli reklam alımı da yapabilirsiniz.

Ev hanımlarının yapabileceği kolay ek iş fırsatlarından birisi çiğ köfte bayiliğidir. Büyük bir firmanın Ümraniye bayisi olarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Kendi semtinizde yürüteceğiniz çiğ köfte bayiliği sayesinde eve olan katkınız eşinizden fazla dahi olabilir. Ümraniye evde ek iş fırsatı arayan bayanlara rengarenk kokulu mumlar ile geniş bir müşteri kitlesine sahip olunabileceğini de hatırlatmak isteriz.  Oturduğunuz yerden hazırlayacağınız renkli, kokulu ve desenli sabunları sosyal medya üzerinde kuracağınız gruplardan geniş müşteri kitlesine ulaştırabilirsiniz.

İnsan ilişkilerinde kendinize güveniyorsanız ve biraz da konuşmayı seviyorsanız Avon, Huncalife, Oriflame gibi kozmetik markalarının danışmanlığını alarak mesleğinizden arta kalan zamanları ek gelir kazancı ile değerlendirebilirsiniz. Çalışanlar için getirisi güzel ek işlerden birisi de rehberliktir. Özellikle de birkaç dil bilenlerin çalışma saatleri dışında vakitlerini rehberlik yaparak yüklü kazançlar elde etmeleri mümkün. Ek iş ilanları arıyorsanız ve kendinize en uygun işe henüz karar veremediyseniz önerilerimizi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ümraniye iş ilanları için bu adresi kullanabilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.53 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın