istesozluk.com

Sonuç Veren Ek Kazanç Fikirleri

Günümüz şartlarında kişi için doğru işi bulabilmek ya da yeterli miktarda para kazanabilmek, birbirine eş giden iki ortak kavram durumundadır. Hayatın idamesi açısından mutlaka gerekli olan para, ulaşılabilme noktasında bazen kolay bazense zor şartların yerine getirilmesini gerektirmektedir. Bu noktada çalışılan bir işin tamamlayıcı rolünde olacak başka bir iş doğrultusu ile gelecek olan ek kazanç, bir inci gibi parlarken; ek kazanç fikirleri de bu inciyi yaratmaktadır. Ek kazanç denildiğinde temel düşünce ya geceleri ve hafta sonları çalışmak ya da bu işi evinden rahatça yapmaktır. Bakıldığında ikinci seçenek çok daha mantıklı gözükmekle birlikte daha fazla kazancın da sağlayıcısı olabilmektedir. Bu kapsamda akla gelen ilk soru da ‘’netten nasıl para kazanılır’’ sorusudur. Elbette birçok internet üzerinden para kazanma yolu varken e- ticaret bu yollar arasında en yüksek gelir getirendir.

E- Ticaret Nedir?

E- ticaret internetin hayatımıza girmesi ve ardından da yaygınlaşması ile birlikte ilk kez 1995 yılında ortaya çıkmıştır. Çıktığı andan itibaren yavaş yavaş çoğalmaya başlayan etki alanını ise 2000 yılından sonra iyiden iyiye genişletmiştir. Günümüzde de çok yaygın olan e-ticaret, artık kişilerin rahatlıkla para kazanabileceği bir alan haline de gelmiştir. Peki, e-ticaret nasıl yapılır noktasında, söylenmesi gerekenler ve uyulması lazım olanlar nedir? Bu konuda bazı gereklilikler:

 • Hedeflenen kitle ve bu kitlenin alım gücüne dair bilgi edinilmesi.
 • Girilecek alanda hangi e-ticaret sitelerinin nasıl bir paya sahip olması.
 • Satılacak ürünün kalıcı mı yoksa geçici mi olduğunun tamamen belirlenmesi.
 • Ne kadar zaman sonra, nasıl bir kar edileceğine dair gerekli hesabın çıkarılması.

Yeni ve Etkili E-Ticaret Fikirleri

Girilen sektörde sıyrılabilmek, daha yüksek kar oranlarına erişebilmek için; ilginç e-ticaret fikirleri üzerine kafa yormak, işin geleceği açısından büyük önem arz etmektedir. Bu noktada değişen dünyayı ve artan ihtiyaçları hesaba katarak, yeni oluşan bazı alanlara bakmak doğru bir hareket olacaktır. Bu noktada bazı yeni e-ticaret fikirleri:

 • Doğal taşların satımı ya da bu taşların kolye, yüzük gibi yapılar haline getirilerek sunumu.
 • Çocuklar için yenilikçi düzeydeki oyuncaklar. Özellikle bilimsel metot sunan deney araçları.
 • El işçiliğinin olduğu ürünler.
 • Özellikle gençleri etkisi altına alacak olan t-shirt tasarımları.


1 Yorum

 • Açıklamayı sonuna kadar okumanız önemle tavsiye olunur.

  Anketlio Üyeleri | Anket Doldurarak Para Kazan – Anketli ile Anket Doldurarak Para Kazanmak İsteyenlere Destek Sitesi http://www.anketlio.com/?r=0003997

  Arkadaşlar öncelikle bu video yu sonuna kadar izlemelisiniz. Yok bu kadar basit ve oturdugun yerden boyle kazanc sağlayan is. Para lazim bu para bana yetmio diyen arkadaslar. İZLEYİN! !

  sorunuz olursa, üye olmak isteyen arkadaşlar olursa mail adresimden ulasabilir. omeraktas_23@hotmail.com

  0003997 referans numarası ile sisteme dahil olmak isteyenler sisteme dahil olabilir.

  ister ücretsiz üyelikle sadece anket doldurarak kazanın isterseniz GOLD üyelikle sisteme çevrenizi ve diğer insanları online olarak davet ederek davet usulü ile sistemsel getiri sağlayın.Üyelerinizin doldurduğu anketlerden de para kazanabilir.Ayrıca reklam geliri vb. kazançlarınız da bulunmaktadır.

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın