istesozluk.com
Part Time İşler, yarı zamanlı işler

Part Time İş Yapmak İstermisiniz ?

Birçok kişinin yarı zamanlı işler aramasından ve iş yerlerinin yarı zamanlı çalışanlara ihtiyaç duymasından ötürü part time adını verebileceğimiz iş grupları oluştu ve popüleritesi oldukça arttı. Yapısı buna uygun olmayan işletmelerde dahi part time geçilen pozisyonlar oldu. Ancak yine de yarı zamanlı işlerin sayısı tam zamanlı işlere oranla daha az. Mevcut bilgi veya tecrübenizle çalışmak istiyorsanız, işlerin sizin için kolay bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız bu işler sizin için ideal. Bizlerde bu alanda çalışabileceğiniz, gereksinimi yüksek olan işlerden bahsedeceğim. Eğer içinizden size uyanı varsa araştırmaya başlayabilirsiniz.Geleceğin iş fikirleri ile yarı zamanlı iş imkanı sahibi olabilirsiniz.

Garson

Yarı zamanlı işler için en çok ihtiyaç duyulan sektör olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle öğrenci gruplarının ilk tercihlerinden. Özel kurumlarda ya da McDonalds, KFC gibi popüler işletmelerde çalışabilirsiniz. Çalıştığınız yere göre ücretiniz değişecektir. Garsona ek olarak bulaşıkçı, temizlik görevlisi ya da aşçı olabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Görevlisi

Büyük kurumların kendi santrallerinde ya da özel sanal santrallerde çağrı görevlisi olabilirsiniz. Hemen hemen 1/4’lük bir kadro bu şekilde oluşmakta. Türkcell, Teknosa, TTNET gibi kurumlar genellikle ilk sırada gelmekte.

Sekreter / Asistan

Özellikle 12.00 – 18.00 gibi belirli saatler arasında asistanlık, sekreterlik yapabilirsiniz. Çalışmanız boyunca tek bir mekana bağlıda kalabilirsiniz, birden çok alana da açılabilirsiniz. İş saatlerinde sapma yaşanmasına müsaittir. O yüzden iş öncesi haklarınızı koruma altına almaya önem göstermelisiniz.

Öğretmen

Dershane gibi kurumlarda çalışabileceğiniz gibi bireysel olarak da yönetebilirsiniz işlerinizi. Uzmanı olduğunuz bir alanda çeşitli platformlardan öğrencilerle iletişim kurarak özel öğretmenlik yapabilirsiniz.

Son yıllara bakacak olursanız bu mesleklerin çokça kazandırdığını görebilirsiniz. Eğer her hangi birini sergileyebiliyorsanız sizde hemen iş bulmaya atılabilirsiniz. Şanssızsanız bile 7 günlük bir süreçte iş bulmanız mümkün.

Part-time İş İlanlarından Yararlanmak İçin Yorum ile Bize Ulaşabilirsiniz.9 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın