istesozluk.com
Para kazan oyunu

Para Kazan Oyunu

Son dönemde özellikle borsa oyunları çok popülerleşmeye başladı. Çok ciddi bir reklam payının internete ayırmış şirketlerin bazıları artık Tv spotların bile görülmektedir. Hal böyle olunca bilen bilmeyen birçok kişi özellikle bu yapıların sunduğu deneme oyunu, sanal paranız hazır, şu kadar biz veriyoruz gibi kampanyalardan faydalanmaktadır.

Para Kazanma Oyunu Hakkında

Para parayı çeker derler. Ancak sanal para gerçek parayı çekmez bunu unutmayın. Öncelikle uyum sağlamanız için ve sisteme adapte olabilmeniz için  size belli bir oradan destek verilir ve ipuçları verilir. O ipuçları size ufak ufak kazandırmaya başlar ve siz çözdüm ben bu işi deyip gerçek parayla oynamaya başlarsınız ama bir bakmışsınız elde var sıfır. Bu noktaya gelmemek için öncelikle dikkat etmeniz gereken şeyin borsa konusunda ya da yatırım hesabı konusunda ciddi bir bilgi gereksinime ihtiyacınızın olmasıdır. Oynadığınız oyunlar para kazandıkça ikinci iş hali alır.

Para Kazanma ve Uyum Sağlama

forex

Ciddi bir eğitim sürecinden sonra önce sanalpara ile bu sefer sadece ipuçları değil kendi bilginizle de kendi hamlelerinizi yapın. İyi bir okuyucu ve iyi bir analist olmanız lazım. Bu özellikleri kazanmak için de zaman, sabır ve eğitim gereklidir. Daha sonra eğer gerçek para ile oynamaya devam edecekseniz ufak adımlarla ilerleyin. Oltanız var attığınız denize balık tutabilirsiniz balina tutamazsınız bunu unutmayın. Yani çok ufak koyup çok büyük rakamlara ulaşabilirim mantığı baştan kaybetmenize sebep olur. Burada özellikle gerçek para ile oynamaya başladığınızda hem sistemi iyi takip edin hem de hamlelerinizi sadece sisteme göre yapmayın. Beklemeniz gereken yerde beklemeyi ya da çekilmeniz gerekiyorsa yeter demeyi bilin. Daha çok kaybederek kazanmazsınız. Ama az kazanarak üstüne bir şeyler koyabilirsiniz. Bununla beraber yine bu sistem hakkında hiç fikri olmayanlar uzun bir dönemde araştırma ve deneme hesapları ile idare etmeleri iyi olabilir.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın