istesozluk.com
Manavgat ek iş

Manavgat Ek İş

Çocuk sahibi olan ailelerin tek gelir kaynağıyla geçinmesi oldukça zordur. Özellikle eğitimine başlamış olan çocuk sahibi olan anne ve babalar, çocuklarının geleceği için ek gelire ihtiyaç duymaktadır. Annenin evde çocuklarının gelişimini sürdürebilmesi için herhangi bir yere bağlı mesaili olarak çalışmasının zor olduğu zamanlarda ek iş olanaklarını tercih etmek istemesi sayesinde pek çok firma evlere ek iş vermektedir. Manavgat ek iş ilanlarına bakarak sizlerde evinizden çıkmadan para kazanabilirsiniz.

Evlere Etiket İşi: Etiket işi adından da anlaşıldığı gibi markaların etiketlerinin giyim sektöründeki malzemelere eklenmesiyle yapılmaktadır. Pantolon, elbise, bluz, kazak gibi kıyafetlere markanın etiketini birleştirmenizi isteyen evlere etiket işi veren firmalarla görüşerek, ek gelir elde edebilirsiniz. Tekstil alanında yapabileceğiniz bir diğer ek iş ise fason işlerdir. Bu işler pek çok çeşide ayrılmakta ve fason işinde çalışmak isteyenlere parçalar halinde dağıtım yapılmaktadır. Fason işler arasında düğme dikimi, abiyelerin süslenmesinde kullanılacak boncuk işi, dantel işi yer almaktadır. Bayanların iyi oldukları bilinen fason işlerden yüksek gelir elde edebilirler. Manavgat iş ilanları sizler için tam zamanlı ve yarı zamanlı iş fırsatlarını listelemektedir.

Manavgat Ek İş

Ek iş deyince akla genellikle ev hanımları gelir. Oysa ki öğrenciler ve çalışanlar da boş zamanlarında ek işe ihtiyaç duyarlar. Oturduğu yerden para kazanmayı kim istemez ki? Manavgat ek iş ilanları ile siz de kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Sizlere önereceğimiz işleri evinizde otururken ve komşularınızla dedikodu yaparken dahi yürütebilirsiniz. Evde mandal işi yapmanın gününüzün ne kadarını alacağını düşünüyorsunuz? Akşamları oturduğunuz yerden 2-3 saatinizi ayırarak günde en az 100 mandal yapabilirsiniz. Bununla birlikte evde boncuk işi yapmak da hiç zor değil. Evlere boncuk işi veren birçok firma var ve özellikle de büyük firmaların işini aldığınızda en yakın arkadaşınızla bu işi yapmak sizin için daha eğlenceli olacaktır.

Öğrencilere yönelik işlerde freelance olarak yürütebileceğiniz grafik tasarım ve web tasarım işlerini örnek gösterebiliriz. Bilgisayar mühendisliği ve grafik tasarım okuyanlar için internet üzerinden yürütecekleri bu işlerin aylık 1500-3000 TL arasında kazanç sağlayacağını söyleyebiliriz. Eğer aktif olarak çalışmak istiyorsanız da kütüphane, cafe, resepsiyon ve oyun salonu gibi yerlerde size uygun işler bulabilirsiniz. Öğrencilere part time iş fırsatları sunan yerlerde 4-5 saat çalışarak harçlığınızı artırmanız mümkün.

Çalışmak ayıp değildir. Özellikle de herhangi bir konuda yeteneğiniz varsa bir işe sıfırdan ve ufaktan başlamak hiç ayıp değildir. Unutmayın ki bugün belirli bir seviyeye ulaşmış firmaların çoğunluğu bir zamanlar küçük bir dükkan olarak işe başlamıştır. Siz de kendi işinizi kurmak isterseniz Manavgat ek iş ilanları ile bunu başarabilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.324 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın