istesozluk.com

Kuantum Yaşam Koçluğu Hizmeti

Niels Bohr tarafından belirlenen atom modelinden sonra, var olan tüm her şeyin enerjiden oluştuğu ve klasik fizikten farklı olarak; katı madde denilen her şeyin de yoğunlaşmış enerji olduğu anlaşıldı. Dolayısıyla düşünce gücünün de enerji olduğu, ilerleme ve oluşturma gücüne sahip olduğu anlaşılmış oldu. Yani, düşüncelerin nesnelere ve olaylara dönüşmesinin bir keşfiydi bu.

Kuantum fiziği, düşünce ile oluşturma gücünün varlığının müjdesini verirken, hayatımızı yeniden yapılandırma ve sınırsız deneyimlerde bulunma şansını da bize sunmuş oldu. Niels Bohr atom modeline, yani atomun yapısına baktığımızda; çekirdek kısmında Proton ve nötronların bulunduğunu, çekirdeği çevreleyen kısımda ise orbitallerin yani bulutumsu yörüngelerin varlığını görüyoruz. (Diğer taraftan baktığınızda güneş sistemi ile atomun yapısındaki benzerlik oldukça dikkat çekiyor.)

Orbitaller üzerinde ise elektronlar mevcut.  Uyarıcı geldiğinde elektronlar bulundukları orbitalden farklı bir orbitale geçiyor ve  “Kuantum Sıçraması” gerçekleşiyor. Elektron yer değiştirdikten kısa bir süre sonra eski konumuna tekrar dönüyor ve o esnada dışarıya enerji boşalımı meydana geliyor. Gönderilen bu enerji sanki bir ışık gibi parçacık ya da dalga şeklinde ilerliyor ve oluşumu gerçekleştiriyor. Kuantum kuramının işlerliğinde, bir şeyin olabilme olasılığı, onun olabilmesi için gerekli enerjinin miktarıyla ilgilidir.

Biz bunu, bilmeden tüm yaşamımız boyunca defalarca yapıyoruz. Dolayısıyla farkında olmadan da olsa yaşamımızdaki negatif ya da pozitif oluşumların tamamını biz gerçekleştiriyoruz. Bunu kabul etsek de etmesek de “Kuantum Fiziği” bunu bize bilimsel olarak ispat ediyor.

Peki böyle bir oluşum gücünü biz kendi kontrolümüze alsak, sıçramalarımızın “Farkında” olsak nasıl olurdu? Kendi seçtiğimiz yaşamı gerçekleştiriyor olurduk. Kendi hedeflerimiz için yol alıyor ve kendi seçtiğimiz zirvede oturuyor olurduk.

Kuantum Yaşam Koçunuz olarak bu noktada, yani “Farkındalık Yaratmak” noktasından başlayarak sizinle birlikte çalışıyoruz. Geçmişten başlayarak düşünce ve inanç sisteminizi “Kuantum Düşünce Felsefesi”  ışığı altında inceliyoruz. Sizde farkındalık yaratırken yine sizin isteğiniz doğrultusunda hayatınızı yeniden planlıyoruz. Yeni bir yaşam planı yaparken alan veya miktar anlamında hiçbir sınırlama söz konusu olmuyor. Özgüven, iş, ilişki, bolluk, bereket ve istediğiniz her şey…

Özetle;  hayatınızı yeniden programlamak, sadece seçtiklerinizi yaşamak, zihinsel dönüşüm yaratarak kuantum sıçraması yapmak ve hedeflerinize ulaşmak, yaşam kalitenizi artırmak konusunda da size yol gösteriyoruz…Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın