istesozluk.com
Konya ek iş

Konya Ek İş

Hobilerinizi yapabileceğiniz, kendinize uğraş edinebileceğiniz ek işler sayesinde maddi yükünüzü büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Genellikle tek gelirli ailelerin tercih ettiği bu işler, size moral ve motivasyon desteği de sağlayacaktır. Konya ek iş imkanlarının rağbet gördüğü bir ilimizdir. Her sektörden firma, yetenekleri doğrultusunda vatandaşlara iş imkanı sunmaktadır. Örneğin tasarım ve dikiş işlerinden anlıyorsanız, ev hanımlarına evde boncuk işi veren firmalarla iletişime geçerek çeşitli tasarımlarla göz dolduran kıyafetler ve ürünler oluşturabilirsiniz.

Bu sayede evinizde yaşam kalitenizi artırabilir, borçlarınız varsa bunları azaltabilirsiniz. Ayrıca evden ek iş yapmak isteyenler için kutu katlama işi, mandal dizme işi, çeviri işi, makale yazma işi gibi yeteneklerinizi de sergileyebileceğiniz onlarca işten birisini seçebilirsiniz. Firmalar genellikle ev hobilerine uygun olan işleri sipariş etmektedir. Siz de yeteneğinizin olduğunu düşünüyorsanız ve evinize maddi destek sağlamayı planlıyorsanız, ciddi gelir elde edebilirsiniz. Çevrenizden ve komşularınızdan duyduğunuz, para kazandıran bu işlerde çalışmak için firmalarla iletişime geçebilir, internetten ek iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Konyada ek iş veren firmalar

Yüz ölçümü büyük olması nedeni ile aracı olan ve fabrika, işyerine gidip ürünü alıp yapıldıkan sonra teslim edebilecek adaylar önceliklidir. Ancak ek iş veren firmalar iş arayanların evlerine kadar servis sağlamaktadır. en çok mandal montajı işi, davetiye katlama işi ve nikah şekeri yapımı dikkat çekmektedir.

Evde Ek İş Konya

Son dönemlerde aktif bireylerin evde ek iş yapma isteği kazançlarını artırmak için tercih ettikleri en iyi yollardan birisi oluyor. Para kazanmak isteyenler için fırsatlar ve destekler bitmiyor. İş kredisi veren bankalar sayesinde günümüzde birçok kişi küçük bir dükkanla kendi işini kuruyor ve kısa sürede de güçlenerek işini genişletiyor. Eğer siz de bir noktadan başlamak ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Konya’da evde ne iş yapabilirim ki? dediğinizi duyar gibi olduk. İşte sizlere evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz iş önerileri;

  • Evde reçel yapma
  • Evde turşu hazırlama
  • Evde dikiş, nakış ve örgü yapma
  • Evde sabun işi
  • Evde ütü işi
  • Evde mandal hazırlama
  • Evde hediyelik kutu hazırlama
  • Evde davetiye katlama

Saydığımız iş fırsatları sizler için sunduklarımızdan sadece birkaçı. Yemek yapmayı sevenler için evde hazırlayacağınız mükemmel lezzetlerin getirisi oldukça fazladır. Bunun yanı sıra zevklerinize güveniyorsanız kendi tasarımlarınızı içeren takılar, nişan, düğün ve kına malzemeler ya da el becerinize güveniyorsanız el işlemesi havlular da sizin için kazanç kapısı olabilir. Konya iş ilanları ile tam zamanlı iş fırsatları.

Yaklaşan yaz ayları ile birlikte ev hanımları için de iş fırsatları artıyor. Konya evde ek iş arayan bayanlar için nikah şekeri süsleme ve kurdele işi oldukça kazançlı. Yaz aylarında düğünlerin ve nikah merasimlerinin artması nedeniyle süsleyeceğiniz nikah şekerleri ve kurdeleli şekerlerin alıcısını kolayca bulabilirsiniz.

Plastik Oyuncak Montajı Ek İşi Konya

KONYA MERKEZDE OTURAN ARKADAŞLAR EVİNİZDE İŞ YAPMAK ISTERMİSİNİZ?

OTURDUGUNUZ MAHALLEDEKI KOMSULARINIZLA BIRLIKTE EVİNİZDEN çIKMADAN PLASTİK OYUNCAK MONTAJI YAPTIRILACAKTIR.
EVİNİZDE AİLENİZLE BİRLİKTE YAPACAGINIZ BİR İŞ.
İLGİLENENLER
0 507 230 17 90
TELEFON NUMARASINDAN DETAYLI BILGI ALABILIRLER.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.408 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın