istesozluk.com
Kayseri ek iş

Kayseri Ek İş

Yaşam şartlarınızı iyileştirmek ve vaktinizi değerlendirmek amacıyla, hafta sonları veya çalıştığınız işten arta kalan zamanlarda çeşitli ek işler yapabilirsiniz. Kayseri ek iş firmalarının yer aldığı, herkese uygun imkanların bulunduğu gelişmiş sanayisi ile ünlü ilimizdir. Gerek tekstil firmaları, gerekse hediyelik eşya firmalarının bulunduğu, çok sayıda ek iş imkanının yer aldığı ildir. Evde ek iş yapabilmek için herhangi bir kurs veya diplomanız olması gerekmez. Sadece el becerinizin olması ve azimli olmanız ek işlerde çalışmak için yeterlidir.

Ek işlerden birisi de evlere etiket işidir. Özellikle tekstil firmalarının verdiği bu işler kolay yöntemlerle yapılmaktadır. Örneğin bir pantolona etiket dikmek, bluza etiket dikmek bu işlerin küçük bir bölümüdür. Yaptığınız iş başına ücret alabileceğiniz ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz evde iş imkanları ile siz de maddi durumunuzu düzeltebilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Tek gelirli ailelerin ve kira veren ailelerin özellikle tercih ettiği bu ek işler sayesinde kısa sürede para biriktirebilir ve giderlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Kayseri Evde Ek İş İlanları

Hayat şartları değiştikçe ve günlük yaşam standartları yükseldikçe artık bir evde tek çalışanla geçinmek de güç hale geldi. Erkek çalışsın kadın otursun dönemi neredeyse tarih oluyor. Ev geçindirmek ve hayatın zorluklarına katlanmak için kadınlar da elini taşın altına koyuyor ve evden de olsa ufak işler yaparak eşlerine destek olmaya çalışıyorlar. Siz de aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız Kayseri evde ek iş ilanları için doğru yerdesiniz. Kayseri iş ilanları ile full-time iş fırsatları.

Oturduğunuz yerden iş yapmak ve kazanç sağlamak istiyorsanız size önereceğimiz en iyi iş kek, pasta ve börek yaparak anlaşacağınız bir pastaneye satmaktır. Bununla birlikte kek, pasta gibi alanlarda maharetliyseniz bu becerinizi doğum günleri ve özel partiler için de kullanabilirsiniz. Çevrenizdekiler sizin bu maharetinizi gördükçe yayacaktır ve bu iş sayesinde namınız kısa sürede yayılacaktır. Ek iş ilanları arayanlara en mükemmel önerimiz ise Kayseri’nin meşhur yemeği olan Kayseri mantısını değerlendirmeleridir. Kayseri mantısı yaparak satışa sunabilirsiniz ve bu işin aile bütçenize katkısı da oldukça güçlü olacaktır.

Kayserili ev hanımları, öğrenciler ve ek iş arayanlar için soğuk kış günlerinde güzel bir ek iş fırsatı da eldiven, atkı ve bere örmektir. Örgü modellerin son dönemlerde moda trendleri arasında yer alması nedeniyle alıcısı da hayli artmıştır. Son olarak evde davetiye katlama işini de değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Anlaşacağınız bir matbaanın işlerini alarak boş zamanlarınızı oturduğunuz yerden kazanca dönüştürebilirsiniz.

Aktif İlan:

KAYSERİDE EVİNDE YASTIK YÜZÜ DİKECEK 5 İPLİK OVERLOK VE DÜZ MAKİNA KULLANACAK KİŞİLER ARANMAKTADIR AYLIK ORTALAMA7000—10000 ARASI İŞİMİZVARDIR
İLGİLENENLER V.MURAT KARA 05365447335

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.8 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın