istesozluk.com
İzmir Ek İş İlanları

İzmir Ek İş İlanları

İzmir Ek İş İlanları için doğru yerdesiniz. Bunların çoğu da ek iş kapsamına girmektedir. Bunun yanında kalite ve profesyonellik bazında da kendinize birçok iş kolu yaratabileceğinizi unutmamalısınız. Özellikle ekstra gelire ihtiyaç duyan ev hanımları ve öğrenciler için İzmir bazında birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bazıları olarak ev temizliğini, bebek bakıcılığını, boncuk işini sayabiliriz. Ev hanımları tüm bu işleri yaparak kendine ek gelir sağlayabilmektedir. Bu sayede hem evinizde oturmakta hem de kendiniz için belli bir miktarda para kazanabilmektesiniz. Bunların yanında bir iş daha İzmir bazında yapabilirsiniz. Bunu ise internetten para kazanma olarak söyleyebiliriz. İnternet aracılığıyla yazı yazarak para kazanabilir ve bu sayede ay boyunca yaklaşık 200-300 TL elde edebilirsiniz. Tabi ki de bu aşamada yazma performansını oldukça etkili olduğunu belirtmekte fayda görmekteyiz.

Yazı yazma bazında birçok seçeneği gözden geçirmeniz lazım gelmektedir. Her şeyden önce kaliteli bir yazı firması bulmalısınız. Buna göre de yazı için biraz deneyiminizin olması şarttır. Çünkü kelime dağarcığınızın olması iyi bir yazar olmanız açısından son derece önemli bir konudur. Ardından da yazı firmaları yazdığınız kelime sayısına göre sizlere belli bir miktar ücret vermektedir. Böylece oturduğunuz yerde hem kelime dağarcığınızı geliştirerek hem de para kazanarak çalışabilirsiniz. Özellikle bu nedenlerden dolayı kişiler bu yazı yazma işine ciddi manada yönelmektedir. Yani İzmir’de yaşayan öğrenciler açısından bu çalışma alanı bulunmaz bir nimet olarak göz önüne çıkmaktadır. Siz de bu alana ücretsiz bir biçimde başvurabilir ve kendiniz için para yapabilirsiniz.Ayrıca büyük şehirde ek iş bulmak istiyorsanız istanbul ek iş ilanları isimli yazımızı okuabilirsiniz.

İnternet üzerinden yazı yazma ile ilgili olarak diğer merak ettikleriniz için yazı firmalarının web adreslerini incelemenizi tavsiye etmekteyiz. Böylece konu hakkında daha detaylı bilgiye anında sahip olabileceğinizi de unutmamalısınız. Bu para kazanma yolunu sosyal medya yoluyla tanıdıklarınıza da anlatabilirsiniz. Böylece hem kendinizin hem de arkadaşlarınızın para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Daha fazlası için hemen siz de başvurunuzu yapın ve bu ailenin bir parçası olun. Bu aileye katıldığınız için pişman olmayacağınızı ve çok para kazanacağınızı net olarak söyleyebiliriz.

Tam zamanlı iş fırsatlarından yararlanmak için İzmir iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilir ek iş düşünmüyorsanız tam zamanlı iş fırsatlarına göz atabilirsiniz.

İzmir Evde Ek İş

Geçim sıkıntısı yaşamamak ve evin gelirine ortak olmak isteyenlerin aradığı evde ek işlerin sayısı oldukça fazladır. İzmir evde ek iş yapmak isteyenler için çok sayıda olanak sunuyor. Büyük bir şehir olması sayesinde çeşitli alanlarda çalışabileceğiniz iş imkanları bulunuyor. Evde yapabileceğiniz ek işlerden bazıları kutu katlama işi, kalem işi, boncuk işi, nikah şekeri işidir. Evde kutu katlama işi gibi diğer işlerde sizi zorlamayacak basitliktedir. Evinizde geçirdiğiniz zamanı değerlendirmek istediğinizde internet siteleri üzerinden ek iş ilanlarını incelemeniz yeterli olacaktır.

Firmalarla iletişime geçmeniz sayesinde gelir elde edeceğiniz işleri bulmanız çok kolaydır. Kutu katlama işini ayakkabı üretimi yapan firmalar, takı firmaları, giyim firmaları istemektedir. Takı firmalarının tercih ettiği kutular genellikle süslü ve renkli olarak tasarlanacak kutu türleridir. El becerinize göre verilen malzemeleri kullanarak istenilen şekilde kutu tasarlanmanız istenmektedir.

Evde kalem işi Kalem işi yapan kişiler kalemin parçalarını birleştirerek montajını gerçekleştirmektedir. Evde kalem işinde tükenmez kalemlerin aksesuar ve malzemeleri tarafınıza teslim edilecek ve bir araya getirdiğiniz araçlar sonrasında kalemin oluşumunu sağlamanız istenecektir.

İzmirdeki ek iş ilanlarından haberdar olmak istiyorum diyorsanız yorum olarak yazabilirsiniz.26 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın