istesozluk.com
İstanbul Ek İş İlanları

İstanbul Ek İş İlanları

İstanbul Ek İş İlanları bakımından oldukça fazladır.İstanbul’da yaşıyorsanız ve çalıştığınız işten ayrı olarak farklı bir şeyler yapmayı düşünyorsanız interneti araştırmanızı önermekteyiz. Çünkü internet üzerinden para kazanmanıza olanak tanıyacak birçok seçenek bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken bunların olduğu listeleri iyi bir biçimde araştırmak olmalıdır.
Örneğin bir dükkan işletiyorsanız bu bağlamda birçok başka ek iş yapabilirsiniz. Bu sayede ek gelir imkanını da kolay bir biçimde bulabileceğinizi unutmamalısınız. Dükkanızın bulunduğu bölgeye göre şarj dolum cihazı ekleyebilirsiniz. Bunun sonucunda her gün telefonunu aralıklarla doldurma ihtiyacı duyan insanların telefonlarını sadece 1 TL karşılığında şarj edebilirsiniz. Bu seçenek sayesinde gün içerisinde yaklaşık olarak 200-300 TL değerinde bir rakamı anında kazanabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca eğer yiyecek satan bir dükkan işletiyorsanız bardakta ya da haşlanmış mısır dahi satabileceğinizi bilmelisiniz. Bunu hafife almamanızı belirtmek isteriz.

Çünkü özellikle İstanbul gibi bir yerde birçok insan süt mısıra hasret çekmektedir. Böylece sizden mısır alanların sayısı hızlı bir biçimde artabilmektedir. Haşlanacak mısırın maliyetinin oldukça düşük olduğunu düşünürsek yapacağınız karın hesabını buyurun siz hesaplayın. Zaten bu nedenle de ek gelir olarak bu işi yürüten birçok kişi ve kurum da vardır. Ancak bunların yanında internet üzerinden de çalışarak kolayca para kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Bunun için ise bilgisayara ve klavyeye ihtiyaç duymaktasınız.

Gerisini ise sizlerin yaratıcılığına bırakmaktayız. İstanbul merkezli çalışmakta olan birçok firma internet adresleri için yazılar yazdırmaktadır. Bunu da internet üzerinden makale yazıp gönderen yazarlar aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Yani ek gelir bakımından bu alana da yönelebilirsiniz. Bu işi yapanların aylık olarak 250-300 TL değerinde para kazandığını bilmeniz gerekmektedir. Bu da özellikle paraya ihtiyaç duyan öğrenciler açısından bulunmaz bir nimet olarak göz önüne çıkmaktadır.Ayrıca Bursadaki iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Konu ile alakalı olarak daha fazla bilgi ve detay için ilgili web adreslerini ziyaret etmelisiniz. Ayrıca da merak ettiğiniz türden soruları da yine bu adreslerin iletişim kısımlarına sorabilirsiniz. Bu sayede sormuş olduğunuz sorulara tatmin edici yanıtlar alabileceğinizi de hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Haydi, siz de ekstradan para kazanmak için elinizi çabuk tutun.

İstanbul Evde İş

Tek bir gelirle yetinemeyenlerin ve maddi sorunlar yaşayanların yaptığı ek işler bulunmaktadır. Özellikle akşamları ve hafta sonlarını değerlendirerek hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. İstanbul ek iş imkanının en çok bulunduğu, yüzlerce organize sanayi bölgesine sahip olan bir metropoldür. Siz de İstanbul’da zevklerinize ve hobilerinize uygun ek işler yapabilirsiniz. Haftasonu iş ilanları İstanbul’da tercihlerinize göre değerlendirebileceğiniz maliyetsiz ve zahmetsiz onlarca işi bulabileceğiniz ilanlardır.

Evinizde ailenizle birlikte yaşıyorsanız, onların da becerileri doğrultusunda birden fazla iş gücüyle çalışarak çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Eğer tasarımlarınıza ve becerilerinize güveniyorsanız İstanbul kutu katlama işi, nikah şekeri yapma işi, mandal işi, bebek şekeri yapma işi gibi ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Tüm bu işler için alacağınız ücret, yaptığınız işin miktarı kadar olacaktır. Siparişlerinizi özenle hazırlamanız, firmaların size sürekli iş verebilme ihtimalini artıracaktır. Bu nedenle işleri ciddiyetle ve belirtilen zaman dilimlerinde teslim etmeniz gerekmektedir. Ücretler nakit olarak verilebilir veya hesap numaranıza yatırılabilir. İstanbul iş ilanları için sitemize link üzerinden ziyaret edebilir, tüm iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

İstanbuldaki ek iş ilanlarından haberdar olmak istiyorum diyorsanız yorum olarak yazabilirsiniz.15 Yorum Var

 • Butik için evinden veya atölyesinden parça başı, kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak, sanayi tipi makinası ve overlok makinası olan terzilerle çalışmak istiyoruz. Siparişler genellikle elbise ve etek üzerine olup haftada 20-30 adet istenecektir. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. (İstanbul içinden başvuranlar değerlendirilecektir.) İletişim için vizkozite@gmail.com adresine bilgilerinizi gönderebilirsiniz. İletişime geçebilmemiz için telefon numaranızı da yazmanız rica olunur

 • Istanbul ümraniye de oturuyorum evde herhangi bu iş yapabilirim paketleme boncuk falan. Ihtiyacı var dönerseniz sevinirim.

 • İstanbul aksemsettin mah alibeykoy Eyüp te oturuyorum ek iş olarak değil bunu iş olarak yapmak istiyorum mesai ayırma sıkıntım yok önemli olan yapacağım şey seveceğim ve bana ciddi bir gelir getirsin şimdiden teşekkürler

 • Mhkouran bu duyuruyu yayımlamak için bana yardımcı oldu:
  Gerekli Türk çiftçi bu numarayı aramak için .. Arapça de İstanbul’da bir çiftlikte çalışmak için konuşmak ve hareket tarım ve ağaçların tedavisi deneyime sahiptir: 05453888758

 • Silivri Selimpaşa’da oturuyorum. Atolyem ve çevrem var. Kutulama, poşetleme, kalem, elektrik piriz işlerinden almak istiyorum. İrtibata geçerseniz sevinirim. 05426653963

 • istanbulda yaşıyorum ve gerçekten istanbulda geçinmek zor yeni evlendim ve ek işe ihtiyacım var

  istanbul/bağcılar

 • merhaba;
  yıllardı çalışıyorum para kazanamıyorum istanbul gibi bir şehirde para kazanmak çok zor ama siteniz sayesinde bir çok fikir edindim önüme gelen sektörleri artık daha iyi değerlendirebiliyorum böyle bir site kurduğunuz için çok teşekür ederim

 • merhaba ben istanbulda ek iş yapmak istiyorum nerelere başvuru yapabilirim en çok yapmak istediğim iş yolrulmadan para kazanmak para kazanırkende eğlenmek istiyorum.

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın