istesozluk.com

İş Arama Sürecinin Hızlandırılması

Profesyonel çözümlerle internet potansiyelinin tam olarak kullanılmasını ve böylece ülkemizin kanayan yaralarından biri olan işsizlik sorununun çözümüne dair önemli adımlar atılması için hizmet üreten iş gereklidir. işveren ile iş arayanlar arasında hızlı, etkili, güvenilir ve kolay iletişim kurulmasını sağlayan dev bir insan kaynakları sitesidir. On binlerce çalışan profilinin binlerce işverenle buluştuğu büyük bir aile haline gelen işte sözlük, günümüze dek iş bulduğu binlerce insanın hiçbirinde iş imkanı sunduğu için ücret talep etmemiştir. Çalışanların İş arama sürecinden, işverenlerin eleman ilanı vererek personel arama sürecinden rant elde etme amacında olmayan istesozluk; ülkemizin işsizlik probleminin çözümüne dair yaratıcı projeler geliştirmek ve çözümün bir parçası olmak istemektedir. İnternette yer alan iş ilanları ile çalışanların iş bulması kolaylaşırken, işverenler de bir eleman ilanı vererek ihtiyaç duyduğu elemanı bulma şansına sahip olabilmektedir. Ancak tüm bu imkanların etkili bir biçimde kullanılması için internet kaynaklarını doğru ve etkili biçimde kullanacak bir uzmanlık gerekir. İş Bul bu aşamada devreye girerek, profesyonel ekibi ile işveren ve çalışanların internet uzmanı olmasına gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde birbiri ile iletişim kurmasını sağlamaktadır.

Çalışanların iş ilanları ile kariyer yapmak istediği sektördeki tüm iş fırsatlarını takip edebilmesini sağlayan İşte Sözlük, her sektörde ve her pozisyonda iş imkanı sunmaktadır. Sitemizde yayınlanan iş ilanları yalnızca üst düzey yönetici pozisyonlarına yönelik değil, vasıflı veya vasıfsız ayrım yapmadan herkese yöneliktir. Bugüne dek tüm üyelerine güvenilir çözümler üreten iştesözlük, gizlilik ilkeleriyle çalışan ve işverenlerin özel bilgilerini de saklı tutmaktadır. İş arama süresini asgariye indirirken iş potansiyelini azamiye çıkarak, binlerce işverenle doğrudan iletişim kurma fırsatı sunar. Bütün meslek gruplarına dair iş ilanı yayımı yapan iştesözlük, her yaştan ve her eğitim düzeyinden çalışan profiline hitap eden iş seçenekleriyle hizmetler vermektedir. İnternet teknolojilerinin gelişim sürecinin içinde yer alan profesyonellerle birlikte çalışan sitemiz, insan kaynakları uzmanlarıyla birlikte işsizlik sorununa etkili ve işlevsel çözümler üretmektedir. Herkesin ihtiyaç duyduğu işe kavuşması için yeni fikirler geliştiren ekibimiz, iş fırsatlarının kolay bir biçimde değerlendirilmesi kadar tüm bu imkanlardan pratik bir biçimde faydalanılmasını da sağlamaktadır.

İşte Sözlük Çalışanların İş Arama Sürecine de Katkı Sağlamaktadır.

Çalışanların İş arama sürecinde sonuna kadar yanlarında olan iştesözlük, işsizliğin çift taraflı bir problem olduğunun bilincinde olduğundan işverenlerle de diyalog halindedir. İşverenlerin tüm ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşımasını sağlayan sitemiz, çalışan arama sürecinde iş ilanı vererek vakit kaybı yaşamadan eleman ihtiyacını karşılaması için çözüm üretmektedir. Aranan nitelikleri karşılayan çalışanların bulunmasını daha kolay hale getiren binlerce üyenin yer aldığı sitemiz, internet teknolojilerinin de etkin bir biçimde kullanmasını sağladığı için işverenlere binlerce kişi arasından en uygun adayı seçebilme imkanı sunmaktadır. İşsizlik probleminin kalıcı bir çözüme kavuşması için internet tabanlı projeler ve yeni fikirler geliştirmeye aralıksız devam eden iş bulmak, gelecekte de işverenler ile çalışanlara destek vermeye devam edecektir.

Sadece iş arayanlara değil işverenlere de yararlı olacak akılcı çözümler üreten ekibimiz, her iki tarafın da gereksinimlerini “tam anlamıyla karşılayabilen” hizmetler geliştirmektedir. İşinde başarılı olarak kariyer basamaklarını hızlı bir biçimde tırmanmak isteyen çalışanlar ile firma sahibi olarak sorumluluklarının bilincinde olan ve çalışanlarının haklarını koruyan işverenleri bir araya getiren iştesözlük, Türkiye’de bu sorunun çözümünde rol alan en önemli oluşumlardan biri olma gayesindedir.1 Yorum

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın