istesozluk.com
İnegöl ek iş

İnegöl Ek İş

Bursa’nın doğu yakasında bulunan İnegöl, mobilyacılar sanayisi ile ünlü bir ilçedir. Ayrıca hediyelik eşyalar ve el işi ürünleri de üretilmektedir. İnegöl’de birçok firma evlere ek iş imkanı sağlayarak yüzlerce kişinin maddi gelir elde etmesine de olanak sunan bir ilçemizdir. İnegöl ek iş imkanlarından yararlanabilmek adına firmalarla iletişim halinde kalarak parça başı iş alabilirsiniz.

Kalem Montaj İşi

Bilindiği üzere özel kurum ve kuruluşlar reklam yapmak için tükenmez kalem imal eden yerlerle anlaşmaktadır. Bu ürünlerin üretimi de evde kolayca gerçekleştirilebilir. Kalem montaj işi hem sizi yormayacak hem de maddi gelir elde etmenize olanak sunacaktır. Kalem başına 10 kuruş gibi ücretler alarak günde yüzlerce kalem yapabilir ve teslim edebilirsiniz.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde evlere iş veren firmalar sadece kalem montaj işi yaptırmamaktadır. Ayrıca kutu katlama, hediyelik eşya tasarımı ve boyama, örgü ve dantel yapma, nikah şekeri dizayn etme gibi onlarca iş sunmaktadır. Hayatınızı daha eğlenceli hale getirebilmek ve evinize maddi yönden destek oluşturabilmek için bu tarz zahmetsiz işler yapabilirsiniz.

Evde Ek İş İnegöl

Çevremize baktığımızda birçok kişinin evi ve arabası var. Hatta yetinemeyip fazlasıyla bir de yazlık ya da kışlık villası olanlar. Peki siz halen kirada mı oturuyorsunuz? Eşinizin tek maaşı ile ev mi geçindirelim, yoksa köşeye biraz birikim yaparak ev mi alalım derdindeyseniz kolları sıvamanın vakti geldi. İnegöl evde ek iş ilanları sayesinde artık siz de para kazanarak bir köşeye yatırım yapabileceksiniz. Peki nasıl mı? Elbette ki pastayı seven çocuğunuza arada bir pasta yaptığınız olur. Hem eğlenceli, hem de hobi olan pasta yapımını iş haline döndürmeye ne dersiniz? O halde büyük pastaneler ve kafelerle görüşerek evde pasta hazırlayıp buraya satabilirsiniz.

Ek iş ihtiyacı sadece bayanlar için değildir. Birçok öğrenci de ailesinden gelen harçlıklar ile zar zor ay sonunu getirmeyi ümit etmektedir. Peki öğrenciler içini ek iş fırsatları yok mudur? Elbette ki öğrencilerin de yapabileceği ve gayet de güzel paralar kazanabileceği işler vardır. Marketler ya da kafeler ile görüşerek buralarda part time iş olanakları sağlayabilirsiniz. Hafta sonları için eleman arayan birçok mağaza da var. Yeter ki siz ufak bir arayışa girin. İş bulmanız zor olmayacaktır. İnegöl iş ilanları sayfamızdan firmaların iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Çalışanlar ve maaşlarının yanı sıra ek kazanç sağlamak isteyenler içinse ufak sermayeler ile kurabilecekleri gayet kazançlı iş fırsatları vardır. Bunlar;

  • Çiğ köfte dükkanı açmak
  • Kahve ve çay satılan ufak bir kafe tarzı mekan açmak
  • Hediyelik eşya dükkanı açmak
  • Köfte ekmek arabasında köfte satmak

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.229 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın