istesozluk.com
Güneydoğu Anadolu Ek İşler

Güneydoğu Anadolu Ek İşler

Güneydoğu Anadolu Ek İşler bakımından oldukça elverişlidir evde ek iş yaparak para kazanmak, son zamanlarda herkes tarafından talep gören ve ciddi anlamda kişilerin para kazanmasını sağlayan bir yoldur. Birçok yöntemle, hem ev ortamının rahatlığında çalışarak hem de sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz işi yaparak para kazanabilmeniz mümkün olmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi Güneydoğu Anadolu bölgesinde de ek iş yapmanızı sağlayan firmalar bulunmaktadır. Güneydoğu bölgesinde memura ek iş ilanları oldukça fazladır.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde, Diyarbakır ek iş, Şanlıurfa ek iş vb. alanlarda bulabileceğiniz ek işlerin başında, bu bölgede bulunan tekstil ve konfeksiyon firmaları için çalışmak gelmektedir. İnternetten ya da çevrenizden bu firmaların ek iş alanındaki ilanlarını takip edebilirsiniz. Her tekstil firmasında olduğu gibi, evinizde iplik temizleyerek ya da tekstil firmaları için dikiş nakış vb. işlemler yaparak para kazanabilirsiniz. İkinci sırada ise, yeni evlenecek olan çiftler için çiçek buketi yapımı, nikah şekeri yapımı vb. işler yer almaktadır. Bu bölgede de bu işi size verebilecek dükkan ya da firmalarla iletişime geçerek, iş talebinde bulunabilirsiniz. Evde paketleme işi olarak yapabileceğiniz nikah şekeri, kına paketleme, davetiye katlama işleri hem erkekler hem de bayanlar tarafından kolaylıkla yapılabilir. Çiçek buket yapım işleri ise daha çok bayanlar tarafından tercih edilmektedir.  Batman ek iş, Gaziantep ek iş, Mardin ek iş vb. ilanlarını internette takip etmeniz sizin açınızdan yararlı olacaktır.

Evde kurdele yapımı, boncuk yapımı, evde mandal montajı yaparak mandalları kullanılabilir son hallerine getirmek de Güneydoğu ek iş imkanları arasında yer almaktadır. Kurdele yapımı ve boncuk yapımı daha çok bayanlar tarafından tercih edilse de, evde mandal montajı erkekler tarafından da tercih edilebilir. Bunun dışında bu yöreye ait yöresel yemekleri yaparak, bu yemekleri anlaştığınız restoran ya da dükkana da satabilirsiniz. Gaziantep bölgesi fıstıkları ve baklavaları ile meşhur olduğu için internetten baklava ve fıstık satışı ile de para kazanılabilir. Bunun dışında ev hanımları, el işlerini internet ortamında satabilirler.

Diyarbakır ve Batman gibi illere ait yöresel kıyafetler ve yöresel oyalar yaparak bu ürünlerin internet üzerinden satışını yapmanız da size para kazandırabilir. Bunların dışında bu bölgede yaşayan eğitimli kişiler, internette makale yazarak, çeviri yaparak ya da özel ders vererek de para kazanabilir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne ait ek iş imkanları, diğer bölgelerimizle hemen hemen aynıdır.

Sizde kendi ilinizdeki başvurmak istediğiniz ilanları yorum olarak belirtebilirsiniz.1 Yorum

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın