istesozluk.com
Geleceğin İş Fikirleri

Geleceğin İş Fikirleri

Bir üniversite ya da lise öğrencisiysek ya da hatrı sayılır bir sermayemiz varsa, planlamarımızı geleceğe doğru yapmak her zaman akıllıca bir seçim olacaktır. Günümüzde de birçok kişi bu konumda ve onlar için önemli olan bugün değer arz eden şeyler değil, ilerde neyin değer arz edeceği. Birçok meslek, iş fikri ve sektör günümüzde değersiz gözükse de 4-5 yıllık bir gelecekte iyi bir maddi kaynak olabilir. Bizlerde bu fikirleri sizlere açacakğız ve isterseniz bu alanda bir okul okursunuz, isterseniz yatırım yaparsınız isterseniz de bir iş kurarsınız.Fikrinizi paraya çevirmek için fırsatları listeledik

Gelecegin meslekleri 5d Sinema
5d Sinema

5D Sinema

3 boyutlu televizyonların yaygınlaşması 4-5 yıl kadar önce başladı ve şuan hemen hemen her konumda bu televizyonlara rastlamak mümkün. Ayrıca sinemalarda 3 boyutlu teknolojiye geçti ve kimse de şikayet etmiyor.

5 boyutlu sinemalar ise geleceğin iş fikirlerinden. Gerçekçilik sadece hat safhaya çıkmıyor aynı zamanda sanal gerçekliğe de kapı açıyor.

 

Doğal Ürünler
Doğal Ürünler

Doğal Ürünler

Aslında günümüzün popüler iş fikirlerinden biri. Ancak pek fazla hayata geçtiği söylenemez. Monotonlaşan şehir yaşamından kurtulmak, sağlık sorunları ile mücadele etmek, zevk adına yemek için insanlar doğal ürünlere yönelmekte.

Sizde GDO‘suz, gübresiz doğal ürünler yetiştirirseniz, hayvanları normal koşullarda geliştirirseniz ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Onine platforma taşınarakda Türkiye’nin 4 bir yanına ulaşabilirsiniz.

 

Sudo Domates
Sudo Domates

Sudo Domates

Ülkemizde en çok tüketilen sebzelerden biri domates. Tartışmaya gerek bile yok. Suda domates ise az maliyet ile yüksek verim sağlayan bir iş. 4 mevsim üretebileceğiniz gibi çok kısa bir alanda çok yüksek verimler kazanabilirsiniz. Tabi iş öncesi başarılı bir yatırım yapmalısınız.

Bu ve bu tarzda ki fikirleri araştırarak benliğinize en çok uyana yönelebilir, ardından çalışmalara başlayabilirsiniz. Eminim uzun vadede olsa kazançlı çıkacaksınızdır.

 

 1 Yorum

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın