istesozluk.com

Firmalardan Nasıl Bayilik Alınır

Bayilik & Franchising  Nedir?

Büyük firmalar kendi bünyesinde çalıştırmak için bayilik ve franchising vererek ilgili kişilere yardımcı olurlar. Bu yardım şeklinden bahsetmemiz gerekirse öncelikli olarak sizin bu işi yapıp yapamayacağınız belirlenir. Uygun olduğunuz anlaşıldığında ise ilgili firmalardan gelen kişiler size her türlü yardımı yaparak şirketin uzun zaman boyunca çalışabilmesini sağlarlar. Size verilen farklı eğitimler ile de şirketin yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu eğitimleri aylık veya yıllık periyotlar ile almanız sizi sürekli geliştirir.

Sizin yönetebileceğiniz işler olabilirken, bir kısmı da marka adı altında aldığınız bayiliklerdir. Bu bayilikleri almadan önce ilgili firmalar size marka hakkında bilgi verdikleri gibi ayrıca açmak istediğiniz işyerleri için yardımda bulunurlar. Bazı şirketler paket bayilik adı altında hizmet verirken bazıları ise size lokal olarak yardımcı olur ve işlerinizi tamamen siz yönlendirirsiniz. Tabi ki piyasa içinde bulunan ve paket program hizmeti verip bayilik ile ilgili tüm işleri yapan firmalar daha iyi ve gelir getiren yerlerdir. Bayilik veren bazı firmaların bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Turkcel Bayiliği Almak

Türkiye içinde en büyük GSM operatörlerinden biri olan Turkcel kendi bünyesinde çalıştıracak bayilikler vermeye devam ediyor. Bu bayilikleri açabilmeniz içinde bazı kuralları yerine getirmeniz yeterlidir. Öncelikli olarak kendi bünyenizde yani kendi imkanlarınız ile bir cep telefonu bayisi açmanız gerek. Bu şekilde başvuruda bulunduktan eğer kriterleri yerine getirirseniz size özel numara verildikten sonra resmi olarak Türkcell bayisi olabilirsiniz.

Avea Bayiliği Almak

Avea bünyesinde çalışan bir bayili olabilmeniz için öncelikli olarak aveadan size gelen ilgili kişileri bayiliği oldukça ciddi bir biçimde yapabileceğinize inandırmalısınız. Ayrıca bayi açmak isteyenler bunun yanında bayilik için gereken tüm finansal ihtiyaçlarınıza da sahip olmalıdır.

Vodafone Bayiliği Açmak

Bayilik açmak istediğiniz cep telefon operatörlerinden vodafone şirketi bünyesine girebilmeniz için size sunulan 3 ayrı seçenekten birini seçmek zorundasınız. Her seçeneğin kendi içinde farklı maliyetleri olduğu için seçmek istediğinizi kendi bütçenize göre seçmelisiniz. Bayilik açabilmek için yüksek meblaları bir araya getirmeniz gerekir.

Pizza Bayiliği Veren Firmalar

Pizza sektörünün hızlı bir şekilde gelişmesi ve insanların bu sektör içinde olan yerlere giderek zaman geçirmesi pizzacılık sektöründe iş yapan firmaları oldukça gözde firmalar haline getirdi. Dominos pizza, pizza time, vadi pizza gibi birbirinden farklı birçok firma ile iletişime geçip bayiliklerini alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sadece firmaların isteklerini yerine getirmek ve periyodik olarak yapılan denetlemelerden artı not almak.

Çelik Kapı Bayiliği Veren Firmalar

İnsanların güvenlik yönünden oldukça dikkat ettikleri günümüzde birbirinden farklı marka ve modelde çelik kapı üreten firmalar vardır. Bu firmaların çoğu daha çok satış yapabilmek için oldukça uygun fiyatlara bayilik verip satış rakamlarını arttırıyorlar.

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Fastfood zincirinin bir halkası haline gelen çiğköfte bayiliği oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve hemen hemen her yere açılmıştır. Oldukça iyi satış rakamlarına ulaşabilen bu sektörde sizde var olmak istiyorsanız ilgili firmalar ile iletişime geçip bütçenize göre bir bayilik alabilirsiniz.

Gano Excel Bayiliği

Uluslararası 110 ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Firması tarafından dünyanın ilk sağlıklı kahvesinin bayiliği verilecektir.

NOT:Ganoderma Lucidumun , PubMed sitesinden araştırılması ile daha kapsamlı bilgi elde edebilirsiniz.

Iletisim:Resul Öz
Tel: 05531567310

Yorum atarak bayilik veren firmalara ulaşabilirsiniz.1 Yorum

 • ANTALYA VE AKDENİZ BÖLGESİNDE N& M SEKTORUNDE
  YENİ YAPILANMAKTA OLAN uluslararası FİRMAMIZA
  ozguveni olan girisimci adaylarini ariyor
  EĞİTİME AÇIK
  ÇÖZÜM ODAKLI
  EKİP KURUP YÖNETEBİLECEK
  DİKSİYONU DÜZGÜN
  BAY-BAYAN EKİP ARKADAŞLARI…ARANİYOR
  DETAYLI BİLGİ İCİN ..
  GÖRÜŞMEYE KATILMAK İÇİN
  MESAJ BÖLÜMÜNDEN
  ADRES VE RANDEVU TALEP EDİNİZ..

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın