istesozluk.com
Evde yapılacak işler

Evde Yapılacak İşler

Günümüzde işe gitmeden evinizde para kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ek iş ilanı yayınlayan siteleri takip etmektir. Bu siteler aracığı ile ek iş veren firmalara ulaşabilir ve ek gelir şansı yakalayabilirsiniz. Genelde ev hanımları ve öğrenciler için tercih sebebi olan bu işler aslında ek gelir kazanmak isteyen herkes için uygundurlar. Peki nedir bu işler ?

Evde mandal yapımı
Evde mandal yapımı

Mandal İşi

Herhangi bir tecrübe veya bilgi gerektirmeden kısa bir sürede öğrenip yapabileceğiniz mandal montajı işi sayesinde bu iş modeli hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmalar için süreklilik önemli olduğu için işini ciddi yapacak kişiler özellikle de ev hanımları ile çalışmayı düşünürler. İşin amacı firmaların size getirdiği mandal parçalarının montajını gerçekleştirmektir.

 

Boncuk dizme işi
Boncuk dizme işi

Boncuk İşi

Evde yapılacak işler arasında en fazla  talep gören işlerdendir, bunun nedenlerinden biri ise fiyat olarak diğerlerine nazaran daha fazla olmasıdır. Kasnakta boncuk işi biraz daha zahmetli olmasına karşın ücret olarakta daha fazladır. El işlerine yatkın olan bireyler için hobi niteliğinde bir iştir.

 

Nikah şekeri işi
Nikah şekeri işi

Nikah Şekeri Yapımı

Yaz aylarında ülkemizde düğünlerin de yaklaşması ile birlikte nikahlarda dağıtmak amaçlı yüksek miktarda ek iş verilmektedir. Ufak bi el becerisi ile kolaylıkla altından kalkabileceğiniz bir iştir. Genelde kişiler evde kendi modellerini oluşturup katalog şeklinde firmalara satarlar.

Üstte listelenen ek işlerin tamamını evde yapabilirsiniz. Sadece zaman ayırmakla ilgilidir aslında.

 

 

Firmalara ulaşmak için konu altına yorum bırakabilirsiniz.

 56 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın