Evde Terzilik İşi


Ek gelir getirecek yeni projelerde etkin rol alan bayanlarımız terzilik konusunda da oldukça başarılı olmaktadır. Evde terzilik işi yaparak çok güzel paralar kazanabilirsiniz özellikle teknoloji ilerledikçe yaşam şartları da ağırlaşmaktadır. Günümüzde tek maaşla geçinmek imkânsız bir hal almıştır. Eşler birlikte çalışsalar dahi ağır ekonomik şartlar oldukça zorlamaktadır. Ev hanımları terzilik biliyorlarsa elbise, etek, pantolon, ceket gibi giyim eşyaları dikmekte ve oldukça bol kazançlı ek iş sağlamaktadır. Evde yazı yazarak para kaznmak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

Küçüklüğünüzde bazılarınız belki komşularına giysi diktirmiştir. O zamanlarda internet bilgisayar henüz etkin olmamasına karşın terziler sadece mahallesinden kişilere dikiş dikebiliyordu.

Günümüzde ek iş siteleri aracılığıyla terzilerin daha fazla kesime hizmet verebilmesi sağlanmıştır. Çeşitli atölyelere dikişler yaparak önemli miktarlarda paralar kazanan terziler bulunmaktadır.

Terzilik yapmak isteyenin dikiş kursuna gitmesi gerekmektedir. Dikiş kurslarında piko eğitimi alarak günümüzde genç kızların çeyizlerini oluşturabilirler. Örülmüş olan dantellerin kumaşın etrafına ahenkle ve görsel motifler işlenerek sarılması oldukça yüklü bir kazanç sağlamaktadır. Terziler hem piko yapabilir hem de istenilen dikişi dikebilmektedir. Ek iş yapmak isteyen boş zamanı bol ve dikiş dikmeyi bilen bayanlar yeteneklerini dikişlerinde göstererek para kazanabilmektedir. Dikiş dikerek para kazanmak çağımızda aile bütçesini canlandıran eşlerine ve çocuklarına destek olan kahraman anneler sayesinde katkı sağlamaktadır. Hazır giyimlerde aranılan modelin bulunamaması ya da beden uygunsuzluğu nedeniyle terziler tercih edilmektedir.

İstenilen modelin rahatça tarif edebilmesi ve terzilerin yaptığı ara provalarla istenilen kıyafet ortaya çıkmaktadır. Hem dikiş diktiren hem de dikiş dikenin mutlu olduğu bu hizmetin bedeli aile bütçesine oldukça sağlam bir katkı sağlamaktadır.

Dikiş marifet isteyen bir iştir. Dikiş dikmede usta olmuş bir bayan zorlanmadan kısa süre içerisinde bir eteği, bir pantolonu ya da başka parçadaki bir giyim eşyasını dikebilir.

Hayat şartlarının zor olduğu günümüzde dikiş dikerek para kazanan ve ek iş sitelerinden birçok müşteri bularak hiç boş kalmamaktadır. Dikilen eşyaların kumaşları, ipliği, astarı, düğmesi dikişi diktiren kişi tarafından karşılandığından maliyeti olmayan ve sadece işçilik bedeli olarak yüksek miktarlarda gelir sağlayabilmektedir. Evde Terzilik işi yapmak isteyen dikiş ustalarının müşterilerini bulmaları artık çok kolay olmaktadır.

Evde terzilik işi yapmak istiyorsanız yorum olarak belirtmeniz yeterli.

Yorumu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Toplam 24 Yorum