istesozluk.com
Evde Terzilik İşi

Evde Terzilik İşi

Ek gelir getirecek yeni projelerde etkin rol alan bayanlarımız terzilik konusunda da oldukça başarılı olmaktadır. Evde terzilik işi yaparak çok güzel paralar kazanabilirsiniz özellikle teknoloji ilerledikçe yaşam şartları da ağırlaşmaktadır. Günümüzde tek maaşla geçinmek imkânsız bir hal almıştır. Eşler birlikte çalışsalar dahi ağır ekonomik şartlar oldukça zorlamaktadır. Ev hanımları terzilik biliyorlarsa elbise, etek, pantolon, ceket gibi giyim eşyaları dikmekte ve oldukça bol kazançlı ek iş sağlamaktadır. Evde yazı yazarak para kaznmak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

Küçüklüğünüzde bazılarınız belki komşularına giysi diktirmiştir. O zamanlarda internet bilgisayar henüz etkin olmamasına karşın terziler sadece mahallesinden kişilere dikiş dikebiliyordu.

Günümüzde ek iş siteleri aracılığıyla terzilerin daha fazla kesime hizmet verebilmesi sağlanmıştır. Çeşitli atölyelere dikişler yaparak önemli miktarlarda paralar kazanan terziler bulunmaktadır.

Terzilik yapmak isteyenin dikiş kursuna gitmesi gerekmektedir. Dikiş kurslarında piko eğitimi alarak günümüzde genç kızların çeyizlerini oluşturabilirler. Örülmüş olan dantellerin kumaşın etrafına ahenkle ve görsel motifler işlenerek sarılması oldukça yüklü bir kazanç sağlamaktadır. Terziler hem piko yapabilir hem de istenilen dikişi dikebilmektedir. Ek iş yapmak isteyen boş zamanı bol ve dikiş dikmeyi bilen bayanlar yeteneklerini dikişlerinde göstererek para kazanabilmektedir. Dikiş dikerek para kazanmak çağımızda aile bütçesini canlandıran eşlerine ve çocuklarına destek olan kahraman anneler sayesinde katkı sağlamaktadır. Hazır giyimlerde aranılan modelin bulunamaması ya da beden uygunsuzluğu nedeniyle terziler tercih edilmektedir.

İstenilen modelin rahatça tarif edebilmesi ve terzilerin yaptığı ara provalarla istenilen kıyafet ortaya çıkmaktadır. Hem dikiş diktiren hem de dikiş dikenin mutlu olduğu bu hizmetin bedeli aile bütçesine oldukça sağlam bir katkı sağlamaktadır.

Dikiş marifet isteyen bir iştir. Dikiş dikmede usta olmuş bir bayan zorlanmadan kısa süre içerisinde bir eteği, bir pantolonu ya da başka parçadaki bir giyim eşyasını dikebilir.

Hayat şartlarının zor olduğu günümüzde dikiş dikerek para kazanan ve ek iş sitelerinden birçok müşteri bularak hiç boş kalmamaktadır. Dikilen eşyaların kumaşları, ipliği, astarı, düğmesi dikişi diktiren kişi tarafından karşılandığından maliyeti olmayan ve sadece işçilik bedeli olarak yüksek miktarlarda gelir sağlayabilmektedir. Evde Terzilik işi yapmak isteyen dikiş ustalarının müşterilerini bulmaları artık çok kolay olmaktadır.

Evde terzilik işi yapmak istiyorsanız yorum olarak belirtmeniz yeterli.24 Yorum Var

 • Butik için evinden veya atölyesinden parça başı, kalıp çıkartarak elbise dikimi yapacak tecrübeli terzilerle çalışmak istiyoruz. Siparişler genellikle düz elbise ve etek üzerine olup haftada 20-30 adet istenecektir. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. (İstanbul içinden başvuranlar değerlendirilecektir.) İletişim için gkcher1@yahoo.com adresine bilgilerinizi gönderebilirsiniz. İletişime geçebilmemiz için telefon numaranızı da yazmanız rica olunur.

 • Tekstil mezunuyum dikiş işi arıyorum ankara da yaşıyorum tercihim ev ürünleri siliniyor kıyafet dikimi de yapabilirim

 • Merhaba evde dikiş dikmek istiyorum ovarlok ve düz makinam var yardımcı olursanız sevinirim dikimde ustayım ist ümraniye anadolu yakası

 • bır sıngerım bır ovorlogum var evım de pantolon etek yastık kılıfı nevresım dıkebılırım haftalık adetım 500 600 ıst beyoglu kasımpasa acıl sıparıs almaya ıhtıyacım var 543 716 61 28

 • istanbul bahçelievlerde oturuyorum 17 yıldır bu işi yapıyorum temiz ve seri iş dikerim sadece singer işi istiyorum tel 0531 649 39 16

 • merhaba bolu da is yerim var 4 kisilik ekibim ile fason is almak istiyorum her turlu dikim yaparim ( kot haric ) işimde gayet basariliyim ve itinali calisirim ilgilenirseniz sevinirim tesekkurler. gsm = 0534 411 9770

 • Terziyim ustalık ve usta öğreticilik belgelerim var.Giyim mezunuyum.Piko ve çeyiz işleride yapabilirim iş istiyorum.

 • Ben kız meslek lisesi giyim bölümü mezunuyum .Evde terzilik ve dikiş işi yapmak istiyorum. Antalya Demrede yaşıyorum. İlgilenirseniz sevinirim. Tek maaşla üç oturuyoruz. İşe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Evde gömlek yakası sökme pantolon paçası vb.onarma gibi her türlü is elimden gelir.Aynı zamanda da overlok ve düz makinemde vardır.
  05356471061

 • KAYSERİDE EVİNDE YASTIK YÜZÜ DİKECEK 5 İPLİK OVERLOK VE DÜZ MAKİNA KULLANACAK KİŞİLER ARANMAKTADIR AYLIK ORTALAMA7000—10000 ARASI İŞİMİZVARDIR
  İLGİLENENLER V.MURAT KARA 05365447335

 • elbise etek ferace tunik vb dikiyorum bu iş üzerinde çalıştım bazı moda evlerinde hem çalıştım hem fason gelinlik diktimdeneyimim var aldığım siparişi gününde teslim ederim itinalı çalışırımtel 0534 643 71 40

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın