istesozluk.com

Evde Poşet Katlama İşi 2016

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunları ekonomik dertler açarken, bir yandan da çektiğimiz para meseleleri bizi çığrından çıkartıyor. Günümüzde bir çok ev hanımı evlerine katkıda bulunamıyor ve bu durumda ev hanımlarımızı oldukça üzmekte. Mecburen ek iş yapmak zorunda kalıyoruz. Bir çok ek iş ilanı bulunmaktadır, fakat bunlardan en cazibeli olanlarıda evde poşet katlama işidir. Bildiğiniz gibi poşetler artık hayatımızın olmazsa olmazları haline gelmiştir. Herkes gündelik hayatımda poşet kullanmak zorundadır. Mağazalardan aldığınız ürünleri, güzel, şık ve göz kamaştıran karton poşetlerle sunuyorlar.

Poeşet katlama işi veren firmalar

Böyle yapmak mecburiyetindeler çünkü poşetler en büyük amaçla reklamdır. Her mağazanın markası aldığınız poşette yazmaktadır. Durum böyle olunca da mecburen firmalar poşet işine önem vermektedir. Üzerinde marka olan poşetler kağıt fabrikalarından hazır olarak çıkmaz. Bu karton poşetler düz bir biçimde çıkar ve katlanmak üzere veya yapıştırılmak üzere başka bir işlemden geçer. Tam bu esnadada evlerinde poşet katlama işi yapmak isteyenler devreye giriyor. Fabrikalardan çıkan poşet malzemeleri poşet işi yapmak isteyenlere gönderilir ve hazırlanmak üzere teslim edilir.

Durum böyle oluncada poşet katlama işi oldukça ilgi görmektedir. Poşet katlama işi oldukça basittir. Firmalardan alacağınız poşet malzemeleri ve örnek poşet ile hemen işe başlayabilirsiniz. Bütün gerekli malzemeler firma tarafından sizlere temin edilecektir.

Poşet katlama işi sizlere hiç yorgunluk vermez. En büyük avantajlarından biriside hiç sermaye harcamazsınız.Başınızda patron deri olmaz. Özellikle de poşet katlama işi ile en çok ev hanımları ve öğrenciler ilgilenmektedir. Çünkü boş kalan vakitlerinde yapabilecekleri kolay bir iştir.

Poşet katlama işinden alacağınız ücret ise katladığınız poşet adetine göre ve poşet biçimine göre değişiklik göstermektedir. Paranızı iş teslimine peşin olarak alırsınız. Poşet katlama işi veren firmalara ulaşmak için İnternetten araştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz yardımı ile yorum kısmına yorum yaparak ta poşet katlama işi veren firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.29 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın