istesozluk.com
Evde ek iş yapmak istiyorum

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Özellikle ev hanımları evde ek iş yapmak istiyorum ama bulmakta zorlanıyorum diyorlar.Para kazanmanın oldukça zor olduğu ve insanların düzgün bir iş bulmak için birbiriyle yarıştığı günümüzde, ev ortamında çalışarak para kazanabilmeniz mümkündür. Becerinizin olduğu alanlara yönelerek, kendinize uygun bir ek iş edinerek ayda 500 TL ya da 2000 TL gibi rakamlara ulaşabilmeniz imkansız değildir. Bu konuda yeterli bilgiyi edinmeniz, internet ortamında ve çevrenizde yer alan ek iş ilanlarına dikkat etmeniz gerekir.

Evde çalışarak para kazanmak, üniversite mezunlarından ev hanımlarına kadar, para kazanmayı isteyen birçok kitleye hitap etmektedir. Bunların başında, okumayı ve yazmayı sevenler için makale yazarlığı ve metin yazarlığı yer almaktadır. Kalemine güvenen herkes, Türkçe yazım ve imla kurallarına dikkat eden ve araştırmayı seven öğrenciler, memurlar ya da ev hanımları, makale yazarlığı yaparak ek gelir elde edebilir. Bunun dışında ev hanımları ve bayanlar, yaptıkları takıları satarak güzel paralar kazanabilir. Takı sektörünün oldukça tercih edildiğini düşünecek olursak hem bireysel çalışmalarınızla hem de takı dükkanına yapacağınız satışlarla güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun için takı tasarım kursuna gitmeniz, takı tasarımını öğrenmeniz açısından oldukça yararlı ve bilgi verici olacaktır. İngilizce bilgisine güvenen kişiler için çevirmenlik, ev ortamında yapılabilecek bir diğer ek iştir.

Real Translator Jobs, One Hour Translation gibi siteler, İngilizce ya da başka dil bilenlerin yüksek ücretler kazanabileceği ve spam olmayan önemli sitelerdendir. Sizler de yabancı dilinize güveniyorsanız, internette çeviri yapacak kişileri arayan güvenilir siteleri araştırarak, üye olabilirsiniz. Tekstil ve konfeksiyon mağazaları çoğu zaman evde iplik temizleme gibi işler vermektedir. Yaşadığınız yerde bulunan mağazalardan bu konuda detaylı bilgi alarak da para kazanabilirsiniz. Bunların dışında günümüzde nikah şekeri ve bebek şekeri vb. şeker yapımları oldukça popüler olmuştur. Bu konuda kendinizi geliştirerek, gerekli dükkanlara ya da internetteki sitelere ürünlerinizi satabilirsiniz. Evde dantel yaparak, boncuk işi ile ya da örgü örerek, internet üzerinden anket doldurarak da para kazanabilmeniz mümkün.

Evde kendinize ait yemekleri yaparak bunları restoranlara satabilmeniz de mümkün. Bunun dışında Avon, Farmasi gibi kozmetik sektörüne ait ürünlerin satışını, Facebook benzeri internet sayfanız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İç çamaşırı vb. ürünlerin satışıyla da kadınlara yönelik olarak para kazanabilmeniz mümkündür.

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum diyorsanız yorum olarak belirtmeniz yeterli.176 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın