istesozluk.com

Evde Çorap İşi 2016

Evlerde çorap işi son yıllarda bir çok ev hanımları  tarafından bir ek iş kolu olarak karşımıza çıkmaktadır.Evlerde çorap işi özelikle gün boyu evde olan hanımların dikkatini çekmektedir. Hanımlar evde boş oturmak yerine ilgilendikleri bu çorap işiyle oldukça güzel para kazanabilmekte ve ailesine katkıda bulunabilmektedir. Çorap işi oldukça kolay ve hanımların severek yaptıkları işler arasında yer almaktadır.Evlerde çorap işi öncelikle evlere çorap işi veren firmalar tarafından gerçekleşmektedir.Çorap üreten firmalar üretikleri çorapların bir diğer eşinin bulunması,hataların ayrılması ve ya çorap süsleme işi gibi işleri ev hanımlarına vermektedir.

Evlere Bayan Çorabı İşi Veren Firmalar

Böylece evlere çorap işi veren firmalar tarafından isteyen herkes oturduğu yerden evinde para kazana bilir ve önemli ölçüde aile bütçesine katkıda bulunabilir.Bir diğer taraftan evlere çorap işi veren firmalara ulaşa bilmek için internet ilanlarının takip edilmesidir.Evlerde ek iş yapmak isteyen hanımlar  internet üzerinden ek iş ilanlarıyla duyuru yapmaktadır ve bu şekilde çalışmayı düşünenlerin kendilerine başvuruda bulunmaları istenmektedir.Başvuruların kabul edilmesinin ardından firmalar gerekli duyduğu ve kendilerine uygun kişiler ile iletişim sağlayarak iş verilip verilmeyeceğini bildirmektedir.

Firma ile anlaşma sağlanmış ise ilk paket eve gönderilir ve istenilen tarihe paketin yetiştirilmesi istenilir. Ödeme işlemi ise ürün teslimatı sırasında yapılır. Ücretinizi yaptığınız işe göre ve adetine göre alırsınız. Dilerseniz paranızı banka işleri ile yani eft yapılarakta temin edebilirsiniz.

Çorap işi verene firmalara yorum atarak ulaşabilirsiniz.227 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın