istesozluk.com
Evde Çalışma İmkanları

Evde Çalışma İmkanları

Evde çalışma imkanları genelde ev hanımlarına veya farklı bir işte çalışıyor olsalar da yine bayanlara yöneliktir. Erkekler sadece bu durumlarda evdeki bayanlara yardım edebilirler. Düzenli olarak evden yapılacak işler genel olarak bayanlara göredir. Hem vakit açısından hem gelir açısından bu böyledir. Çünkü evden yapılacak işte bir erkek aylık bazda çok yüksek rakamlar kazanamayabilir. Ayrıca el becerisi de yetersiz kalacaktır. Çünkü evden çalışma imkanı olan işlerde genelde paketleme, örgü, yemek işleri vardır.

Günümüzde karşınıza çıkan ve alanında isim edinmiş Kuru temizleme adı altında ütü ve elbise temizleme hizmeti veren firmalar sizce sektöre direk bulundukları durumda mı giriş yaptılar? Elbette hayır, evlerinde günlük olarak aile fertlerinin ütü işi ve temizlik ihtiyaçlarını gerçekleştiren bayanların yine aile ferdi hassasiyeti ile fakat bu kez ticari kapsamlarda gelir edebilmeleri mümkün. Yeni yıl ile birlikte evden çalışma şartları oldukça düzenlenmiştir. Bir çok işveren sigorta bile yapmaktadır. 2016 da gelen yaptırımlar işarayanları korumaktadır.

Peki ya pet shoplar ? Günümüzde sayısını git gide artıran ve hayvan için ihtiyaç malzeme satışlarının yanı sıra hayvan bakıcılığını üstlenenler, içleri hangisi sizce 20 veya 25 kişilik bir çalışma kadrosuyla bu işe girmiş olabilir ki? Diyelim ki mahallenizdeki, sokağınızdaki hayvanları beslemeyi onlarla vakit geçirmeyi rutin haline getirmiş bir bayan, çevresinde maddi gelir çerçevesinde hayvanının bakılmasına ihtiyaç duyan kişiler yine rutinindeymişçesine fakat ticari çerçeveler içerisinde neden bakamasın ki.

Ev yemeği veya hamur işi yaparak da kazanılır mıymış ki? Günde belki de defalarca önünde geçtiğiniz kokusu ve görünüşü sizleri etkisi altına alan pastaneler, sizce tüm ürünlerini kendileri mi yapıyor veya hepsi fabrikasyon ile mi elde ediliyor. Elbette ki hayır evlerinde doğal ve marifetli elleriyle hazırlayan belki de sizlerde günde defalarca üşenmeden yaptığınız gibi yapan ev hanımlarıyla yaptıkları ticari anlaşmaları doğrultusunda sipariş usulü ile elde ediyorlar.

Makale yazarlığı yaparak da evden para kazanılabilir. Evden iş imkanı sunan bir alan da yazarlıktır. Yazacağınız makaleler kendi cümleleriniz, kendi tecrübeleriniz ve kendi fikirleriniz olmalıdır. Bu özgün makaleleri satarak gelir elde edebilirsiniz. Oldukça basit ve yorucu olmayan bir iştir. Bilgisayarın başında zaman geçirmeniz ve sürekli olarak akıcı cümleler kurmaya müsait bir diliniz olması yeterli olacaktır.

Ayrıca evde çalışma imkanlarına burdan bakabilirsiniz.

Yorum atarak evde çalışma imkanları hakkında firmalardan detaylı bilgi alabilirsiniz.16 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın