istesozluk.com
Evde Boncuk İşi

Evde Boncuk İşi

Ev şartlarında istenilen zamanlarda çalışma kolaylığı ile kendi işinizin patronu olabilme olanağı sağlayan ek iş siteleri her gün farklı bir alanda ek iş fırsatıyla ortaya çıkmaktadır. Evde oturan ya da çalışan bayanların evdeki boş zamanlarını paraya dönüştürebilmeleri mümkündür. İstedikleri zaman diliminde beceri ve ilgi alanlarına göre seçmiş oldukları ek iş sayesinde hem can sıkıntısından kurtulabilir hem de üretken olup yeni şeyler ortaya çıkarabilirler. Keyifli bu ek gelir kaynakları sayesinde çok ciddi miktarda paralar kazanılmaktadır. Haftasonu ek iş olarak yapabileceğiniz gibi süreklide oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bir iştir. Doğu anadolu bölgesinde de oldukça fazla yapılmaktadır boncuk işleri.

Günümüzün ekonomik sıkıntıları dar boğazda olan aile bütçesine ağır darbeler vurmaktadır. Evdeki bayanların hatta boş zamanlarını değerlendirmek isteyen erkeklerin bile kolaylıkla yapabileceği evde boncuk işi kolay ve zevkli bir el sanatıdır. Boncuklardan yapılması gereken çeşitli el sanatları firma ya da işi yaptıracak kişilerin talimatlarına göre yapılarak parça başına göre hiç te yabana atılmayacak fiyatları oluşturmaktadır. Evde yapılabilecek birçok kolay iş bulunmaktadır. Örgü, dantel, kanaviçe, tığ oyası, iğne oyası, boyama tablolar gibi el sanatlarının yanında ev yemekleri özellikle mantı gibi hamurdan yapılmış doğal erişte, salça özellikle köylü kadınlardan yoğun talebi oluşturmaktadır.Ayrıca kasnakta boncuk işi yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Günümüzde her şeyin doğal olanı rağbet görmeye başlamıştır. Birçok hanım ya da bey boncuk işine ek, değişik uğraşlarda yaparak aile bütçesine katkı sağlamaktadır.

Kırsal kesimlerde yaşayan ev hanımları kendi ürettiği peynir, tereyağı, salça gibi ürettiği sebzelerden, sütten ve birçok çeşidi alıcı kişilere satarak aile bütçesine ek gelir kazanmaktadır.
Çağımız tasarruflu olmayı ve boş zamanları değerlendirme konusunda aydınlatıcı seminerler ve tanıtımlar yaparak bizlere nasıl yaşamamız konusunda yardımcı olmaktadır. Gelişen teknolojiyle evlerimize konuk olan bilgisayar ve internet doğru kullanıldığında insanlara hizmet eden, yanlış kullanıldığındaysa insanları sömüren bir olgudur. Dolayısıyla bizler birey olarak tasarruflu olup ek kazanç sağlayıcı atılımlar gerçekleştirerek sağduyulu, kendinden emin güçlü nesiller için alt yapı sağlamış oluruz.

Sağlam kafa sağlam vücutta olacağından maddi problemlerinden arınış bir beden vücudunun sağlıklı olmasını sağlayacaktır.
Ek gelir kazanmak için araştırmaya başlamadan önce tasarruf edilebilecek yöntemler hakkında araştırma yapılması önemlidir.

Evde boncuk işi yapmak istiyorsanız yorum olarak belirtmeniz yeterli.114 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın