istesozluk.com

Evde Bohça İşi 2016

Ülkemizde günden güne artmakta olan işsizlik sorunu bizleri ek iş yapmaya teşvik etmektedir.Bu ek işlerden bazıları da evde bohça işi. Evde bohça işi ev hanımlarının severek yaptıkları işler arasında yer almaktadır. Örneğin evde bohça işi evlilik hazırlığı yapan veya nişanlanan çiftler tarafından ve bu çiftlerin aileleri tarafından rağbet gören bohça,bir gelenek olarak kültürümüzün vazgeçilmez unsurlarından birisidir.Bu nedenle ülkemizde bohçaya sürekli ve devamlı bir talep mevcuttur.Bohça yapma ve bohça hazırlama işi büyük ölçüde kadınlar tarafından yapılmakta olan bir iştir.

bohca-isi-verene-firmalar

Evde bohça işi yaparak para kazanmak her geçen gün biraz daha artmaktadır ve yaygınlaşan bir iş koludur. Evde bohça işi 2016 yılında da kadınlarımızın ve ev hanımlarımızın genellikle ve zaten yaptıkları ve iyi derecede bildikleri bir iş olan bohça işi onlara da para kazanma imkanı sunmaktadır.Bu anlamda evde bohça işi yapmak ev hanımlarının sadece yaratıcılıklarını kanıtlamalarını gerektiren bir iştir.Her hanım kendi tarzını katarak yapmış olduğu bohçalarını müşterilere farklı tarzlarda bohça imkanı sunabilmektedir.

Evlere bohça işi veren firmaların size ulaşmasını sağlaya bilmek için yazımızın alt kısmında bulunan yorum kısmına yorumlarınızı yazarak sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Dilerseniz yapmış oldunuz  farklı desenlerdeki bohçaları internet üzerinden de pazar laya bilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşma şansı yakalayabilirsiniz.7 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 830 aboneye katılın