istesozluk.com
Eskişehir ek iş

Eskişehir Ek İş

Öğrenciler ve ev hanımlarının ek gelir sağlayabilmeleri adına çeşitli alanlarda firmalar evde çalışma olanağıyla iş imkanı sunmaktadır. Hafta sonları pek çok çalışanın izinli olduğu ve mağazalara ailesiyle birlikte geldiği günler arasında bulunmaktadır. Bu günlerde satışını arttırmak isteyen firmalar haftasonu ek iş ilanları sunarak öğrencilerin çalışmasına olanak sağlamaktadır. Öğrencilerin de tatil yaptığı hafta sonlarında çalışma fırsatları sayesinde kendilerine ek gelir sağlamaları mümkün olmaktadır. Bu tür firmalar genellikle öğrencilerin bulundukları ile göre bilgilerini almakta ve çeşitli alanda firmaların ihtiyacı olduğunda telefon aracılığıyla çalışmak isteyenlere ulaşmaktadırlar. Eskişehir ek iş olanakları bakımından öğrencilere ve ev hanımlarına fazlasıyla çeşitlilik sunuyor.

Evde ya da yurtta kalan öğrenciler, evine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları evde nikah şekeri yapımı sayesinde geçimlerini sağlayacak nakdi kazanmaya çalışmaktadır. Düğünler ve nişanlarda kullanılan nikah şekeri yapımı zevkli bir iştir. Boş zamanlarınızı bu tür iş imkanı sunan firmalar adına çalışarak değerlendirebilirsiniz. Bu sayede çok yorulmadan evinizde oturarak para kazanabilirsiniz.

Eskişehir’ de Ek İş İlanları

Evden yürütebileceğiniz kolay ve kazançlı ek işler mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Eskişehir ek iş ilanları sayesinde siz de kendinize uygun iş alanına kolayca karar verebilirsiniz. Günümüz koşullarında evden yürütülen işlerin popülerliği giderek artıyor. Siz de böylesine kazançlı bir sektörde yer almak isterseniz oturduğunuz yerden hasır şapka örme işi alabilirsiniz. Elbette ki bu işin pek de kolay olmadığı aşikar. Ancak bir süre sonra eliniz alıştığında sizin için çocuk oyuncağı olacak ve eğlenceli bir işle uğraşmanın keyfini çıkaracaksınız. Eskişehir iş ilanları eleman arayan firmaları ile sizleri biraraya getirmeyi hedefliyor.

Ev hanımlarının yemeklere olan ilgisini hepimiz biliriz. Eğer mutfakla aranız iyiyse evde mantı yapma işi alabilirsiniz. Zahmetli gibi görünse de birkaç saatinizi ayırarak hazırlayacağınız mantıları ister büyük restoranlara satabilir, isterseniz de paketleyerek online ortamda bulacağınız müşterilere kargo ile gönderebilirsiniz. Son yıllarda popülaritesi artan ve hayli kazançlı ek işler arasında yer alan evde nikah şekeri yapımı da bayanların ilgi alanına giriyor.

Ailelerine fazla yük olmak istemeyen öğrenciler için de hafta sonları birkaç saatini vererek yürütebilecekleri ek işler mevcut. Part time olarak yürütebileceğiniz anketörlük işi tam size göre. Anket başı yaklaşık olarak 7-10 TL arası gelir söz konusu. Anket işi veren firmaları Facebook üzerinden ya da ek iş ilanları yayınlayan sitelerden öğrenebilirsiniz. Ek işler Eskişehir öğrencileri için de ciddi bir gelir kapısı olmaktadır. Siz de bu sahada kendi payınızı yaratabilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.33 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın