istesozluk.com
Erzurum ek iş

Erzurum Ek İş

Gününün büyük bir kısmını evde geçiren bayanlar belli bir süre sonra kendilerine uğraşacak işler aramaktadırlar. Evde hobi olarak yapmayı düşündükleri bazı çalışmaları yaparken para da kazanabilirsiniz. Özellikle kış aylarının uzun sürdüğü Erzurum ek iş yapmak isteyen kişilerin sıcak evlerinde günlerini değerlendirebilecekleri illerden birisidir. Evde uğraşırken zevk alırken kazanç sağlayabileceğiniz ek işler arasında nikah şekeri yapma, kutu katlama, dikiş işi bulunmaktadır. Bu tür işlerle uğraşırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, gününüzü değerlendirirken evinizin geçimine katkıda bulunmuş olacaksınız. Öğrenciler de para kazanmak için ağır işlerde çalışmak yerine harçlıklarını çıkarabilecekleri evde iş olanaklarından yararlanabilirler.

Takı firmalarının sunmuş olduğu boncuk işleme işi bayanların eğlenerek yapacakları işler arasında bulunmaktadır. Firmanın vermiş olduğu boncukları istenilen şekilde ipe dizmeniz istenecektir. Dizilen boncuklar pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Tespih yapımı, kolye ve bileklik yapımı, abiye süslemeleri gibi amaçlarla kullanılan boncuk işleme işinden gelir elde etmek istediğinizde firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda şehrinizde takı firmalarıyla görüşerek de bu tür işleri evinizde yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

Evde Ek İş Erzurum

Çeşitli yollardan para kazanarak bütçenize katkıda bulunmak ister misiniz? O halde sizin için uygun ek iş fırsatları burada. Evinizden yürüteceğiniz  kolay işler sayesinde siz de çalışmanın  keyfini ve maddi gücünü sürebilirsiniz. Erzurum evde ek iş ilanları arasından becerilerinize ve zevklerinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Günlük birkaç saatinizi harcayarak yüklü miktarda gelir elde etmek istiyorsanız konserve yapıp satabilirsiniz. Konserve işine başladığınızda öncelikle yakın çevrenize pazarlamayı düşünün, ardından kısa süre sonra taze konservelerinizin namı geniş bir kitleye yayılacaktır. Erzurum iş ilanları ile tam ve yarı zamanlı iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Evde ek iş fırsatları arasında sadece bayanlara yönelik alanlar yok. Erkekler içinde oldukça kazançlı ek işler mevcut. Bu işlerden birisi de evde özel ders vermek. Eğer gerekli donanıma sahip olduğunuzu düşündüğünüz alanlar varsa bu alanlarda özel ders vererek haftalık ya da günlük ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.Bunun dışında internet sitesi açarak para kazanmanız da mümkün. Açacağınız siteyi kısa sürede geliştirerek sitenize ücretli reklamlar alabilirsiniz. Bu reklamlar sizin için ek getiri olacaktır.

Evde hazırlayacağınız hediyelik eşyaları internette oluşturacağınız küçük bir siteden satışa sunabilirsiniz. Dekoratif vazolar, süslü aynalar, nişan tepsileri, gelin buketi, örgü bebekler ve el becerilerinizi ortaya koyabileceğiniz şık tasarımları bu siteden satışa sunarak kısa sürede maksimum gelir sağlayabilirsiniz. El dikimi çantalar da yine sitenizde satışa sunabileceğiniz kazançlı işler arasında yer alır. Özellikle sezon trendlerine uygun modeller çok tutulacaktır. Evde dikiş işi ile siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.40 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 834 aboneye katılın