istesozluk.com
Ek İş Fırsatları

Ek Gelir Fırsatları

Rutin hayatın bir getirisi olarak, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalıştığımız işlerden elde ettiğimiz gelirler her zaman bizi karşılamayabiliyor. Bununla beraber çeşitli sebeplerden ötürü daha çok para ihtiyacımız olabiliyor. Burada ise devreye ek iş fırsatları giriyor. Rutininizi bozmadan halledebileceğiniz, sizleri çok fazla uğraştırmayacak, kolay yoldan para kazandıracak işler. Hepsinin maalesef bir ortak noktası mevcut değil. O yüzden tek tek incelemelisiniz. Ayrıca size en uygun olanı seçmelisiniz ki normal işinizi etkilemesin ve yapmaktan zevk alın. Diğer türlü kendinize yarardan çok zarar verirsiniz.Ek iş yapıcaksanız yapıcağınız iş ne olursa olsun Seminerlere neden gitmelisiniz makalemizde anlattığımız gibi seminerlerin öneminden bahsetmiştik. 2016 yılında firmalar özellikle nikah şekeri yapım işi ve mandal montajı ek iş fırsatları ile karşımıza çıkıcaklar. Sizde bu fırsatlardan yararlanabilir evden para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Figüranlık

Eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız veya bulunduğunuz mevki sinema sektörüne yakınsa figüranlık sergileyebilirsiniz. 1-2 kelimelik rolleri ya da arkaplanda ek oyunculuğu sağlayabiliyorsanız sizin için oldukça iyi olacatır. Çok az emek göstererek çokca ücret kazanmanız mümkün.

YouTube

Google çok uzun bir süre YouTube’u elinde tuttu ve geçtiğimiz yıllarda piyasaya sıkı bir giriş yaptı. Gelir modellerini açıkladı ve algoritmalar geliştirdi. YouTube üzerinden video paylaşarak para kazanmanız mümkün. Bunun için gelir modelini aktif etmeli ve Adsense bağlantısını sağlamalısınız.

Özgün videolardan oluşan bir kanal oluşturursanız ve kanalınız ilgi çekici bir kanalsa muhakkak kazanırsınız. Abone sayınız arttıkça, sosyal medya da tanınmaya başladıkça gelirlerinizde artacaktır.

Reklam İzleyin

Reklam izleyerek para kazanmanız mümkün. Çeşitli yabancı alternatifler ile her izleyeceğiniz reklam için para alabilirsiniz. Kısa vadede oldukça düşük meblağlar çıksa da uzun vadede meblağ artmakta. İzlediğiniz reklam ne kadar uzunsa kazanacağınız para da o kadar artacaktır.

Bu bahsettiğim yöntemler en kolay yöntemler. Bunlara rağmen ciddi paralar kazanmanız mümkün. Normal bir iş süresi boyunca değilde her gün 1 ya da 2 saatinizi ayırarak bu işlerle ilgilendiğinizde iyi gelirli bir ek işe sahip olmuş olursunuz.

Yorum olarak aradığınız ek işi yazabilirsiniz.5 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 830 aboneye katılın