istesozluk.com

Eğlence Mekanı İlanları

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte mekanlarda doluluk ve özellikle öğrencilerin akınına uğrayan gece kulüplerine hem müşteri hem de oryantal iş ilanlarında artış gözleniyor. Gece mekanlarının önemli bir parçası haline gelen canlı müzik yetenekli kişilerin ilgi odağı olup internet üzerinden solist iş ilanlarının araştırılmasına vesile olmuştur. Oryantal iş ilanları ve solist iş ilanları araştırmalarının ve kişiler tarafından başvurularının çok yüksek olmasını su götüremez bir gerçektir.

Gece Mekanı İlanları

Gece mekanlarının günümüzde git gide artışı ve müşterilerinin ilgi odağı haline gelmesinden dolayı bu sektörlerin önde gelenleri tarafından birçok çalışana ihtiyaç içerisinde bulundukları herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle bir gece kulübünün en önemli çalışanlarından biri de garsonlardır. Garsonların iyi yetiştirilmiş, güler yüzlü aynı zamanda hızlı, çözümcü olması gerekmektedir. Genelde bu iş için bayanların tercih edilmesi bu yüzdendir ve sitemizde bayan kons iş ilanlarının bolluğu da göze çarpmaktadır. Gece kulübü sahipleri tarafından da bayan kons iş ilanları bölümleri sıkı bir inceleme altına tutmaktadır. Gece mekanlarının en gerekli çalışanların diğeri de güvenliktir. Bu kişiler gerçekten eğitimli, dövüş ve savunma sanatı hakkında en az 1 adet lisansının bulunması gerekmektedir. Müşterilerin içerde huzurlu bir şekilde eğlenmelerine devam edebilmeleri için güvenliğin çok sıkı ve sürekli bir denetim altında tutulmalıdır.

Kons Bayan İş İlanları

Kons bayanlarının günlük olarak yeme- içme masrafları mekan tarafından karşılanmaktadır. Masalarda sadece muhabbet için oturan kons bayanlarımız mekan güvenlikleri tarafından korunmakla birlikte, müşteriden rahatsızlığını belirtmesi yeterli olacaktır. Bununla birlikte her gece için dört yüz elli ile altı yüz arasında yevmiye hakkı kazanacaktır. Yukarda belirttiğimiz gibi esnek saat ve mekan çalışma şekline adapte olmuş kons bayanlarımızın ulaşım masrafı mekan tarafından karşılanacaktır. Her kişi gibi kons bayanlarının da hakkı olan sigortalar mekan işletmecisi tarafından ödenecek, bu konuda kons bayan çalışanlarımız zor doruma sokulmayacaktır. Sitemizde bayan kons iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilir ve mesleğinizi edinebilirsiniz.

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın