istesozluk.com
Edirne ek iş

Edirne Ek İş

Hayatında pozitif yönlü değişiklikler yapmak isteyenler için ve maddi sıkıntı çekenlerin durumlarını düzeltmek için yapabileceği birçok iş imkanı bulunmaktadır. Bu sayede hem moralinizi düzeltecek hem zamanınızı değerlendirebilecek hem de maddi kazanç elde edebileceksiniz. Edirne ek iş yapmaya imkan tanıyan firmaların yoğunlukta bulunduğu illerimizdendir. Yaşam şartlarınızı iyileştirmek ve el becerilerinizi sergilemek istiyorsanız bu işleri evinizde zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Kutu Yapımı

Ek işler arasında en çok rağbet gören uygulamalardan birisi de evde kutu yapımıdır. Dileyen herkes pratik ve zahmetsiz olan bu işi yapabilir. Size firmalar tarafından verilmiş olan kapalı kutuları açarak ve saniyeler içerisinde istenen biçimde katlayarak teslimat yapabilirsiniz. Kolay yöntemle para kazanmak isteyenler için önerdiğimiz evlere dikiş işi veren firmalarla anlaşmanız da, ciddi bir gelir kapısı elde etmeniz olanak sağlayacaktır. Firmalar yaptığınız iş başına 5-10 kuruş arasında ücret ödemesi yapmaktadır. Bu ücretleri dilerseniz günlük olarak alabilir, isteğinize göre biriktirerek haftalık talep edebilirsiniz.

Edirne’de Ek İşler

Sadeliği ve güzelliği ile ülkemizin en güzel ve turistik illerinden birisi olan Edirne iş imkanları açısından da son derece şanslı bir şehirdir. Tam bir dinlenme şehri olan Edirne villalarıyla ünlüdür ve sokaklarının bazıları halen trafiğe kapalıdır. Edirne’de faytonla ulaşım sağlandığını dahi görmek mümkündür. Edirne ek işler arayışında olan bayanlara önerimiz villalara temizliğe giderek günlük, haftalık ya da aylık yüklü kazançlar elde etmeleridir. Günlük olarak baktığımızda temizlik işinin 80-100 TL arasında bir getiriye sahip olduğunu görmek mümkün. Edirne iş ilanları ile kariyer fırsatları marmara bölgesinde.

Peki Edirne’de öğrencilerin yapabileceği işler nelerdir. Öğrenciler de anketörlük ve makale yazma gibi işlerle ek gelir sağlayabilirler. Özellikle de yabancı dili iyi olanlar için yabancı dilde makale yazımı oldukça karşı bir iştir. 100 kelimesi 3 TL’den yazılan yabancı makalelerin günlük getirisi en az 30-50 TL arasında değişebilmektedir. Makale yazma işi sayesinde harçlıklarınızı 3 katına çıkararak ailenize yük olma derdinden kurtulabilirsiniz.

Edirne’de evde oturduğunuz yerden yürütebileceğiniz iş alanları ise şunlardır;

  • Evde yemek yapma
  • Evde sabun paketleme
  • Evde mantı yapma
  • Nikah şekeri paketleme
  • Hediyelik kutu süsleme
  • Poşet katlama
  • Kutu katlama
  • Anahtarlık yapımı
  • Kalem montajı
  • Nakış, oya ve dantel işi

Tüm bu işleri eve iş veren firmalardan edinme şansınız var. Ancak bu işlerin birçoğunu kendiniz de yürütebilirsiniz. Ek iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi için sitemizi takip edebilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.154 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın