istesozluk.com
Düzce ek iş

Düzce Ek İş

Günümüz döneminin tüketim çağı olması nedeniyle satışı yapılan pek çok ürünün yapımı el becerisine dayanmaktadır. Makinelerin belli oranda işleyebildiği ürünlerin boyanması, montajının yapılması, süslenmesi gibi işlemler evde çalışmak isteyen kişilere iş olanağı olarak sunulmaktadır. Düzce ek iş konusunda fazlasıyla çeşitliliğe sahiptir. Kutu katlama gibi mağazaların satmakta olduğu ayakkabıların kutularını evinizde katlayarak gelir elde edebilirsiniz. Ayakkabı üretimi yapan firmalar dışında hediyelik eşya satışını amaçlayarak üretim yapan firmalar da kutu katlama işiyle ilgili çalışacak elemana ihtiyaç duymaktadır. Bu firmalar yalnızca ürünün üretimini yaptığından bu tür işlerin yapılabilmesi için özel bir alan bulundurmamaktadır. Bu sayede evinden para kazanma düşüncesinde olan kişilere çalışma olanakları doğmaktadır.

Yalnızca ev hanımları değil öğrenciler de evde yapılabilecek işlerle ilgilenmektedir. Ailelerine yük olmak istemeyen öğrenciler evlere mandal işi gibi pratik işler bularak derslerini de ikinci plana atmaktan kurtulmaktadır. Bu işlerden kazanılacak ücretler düşünüldüğünde kazancın çok az olduğu kanısına varıldığı da olabiliyor. Ancak işlerin kolay olması sayesinde kısa sürede çok sayıda üretim yapacak olan kişinin kazancını katlaması da mümkün olmaktadır.

Ek İş İlanları Düzce

Türkiye geneline baktığımızda bir evde tek çalışan ile geçinmek neredeyse imkansız hale geldi. Büyük şehirlerde her ne kadar kar edilebilecek iş imkanları çok olsa da küçük semtlere baktığımızda iş alanı daha dar ve geçim sıkıntısı daha fazla olabilmektedir. Özellikle de ev hanımlarının çalışma oranı daha düşük olan şehirlerde evlerden iş yürütme günümüzün popüler iş alanları arasına girmeyi başarmıştır. Siz de işinizi evinizden oturduğunuz yerde yürütmek isterseniz Düzce ek iş ilanları hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Düzce iş ilanları ile kariyer fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Düzce Evde Dantel İşi

Evine ek gelir sağlamak isteyenlerin evde zevk alarak yapabilecekleri işlerden birisi evde dantel işi oluyor. Çevrenizden edinebileceğiniz örnekler ve malzemeler ile dantel işine başlayabilir, hazırladığınız işleri komşularınıza, yakın çevrenize ya da hediyelik eşya satan dükkanlara pazarlayabilirsiniz.

Yorgunluk gerektirmeyen işler arıyorsanız evde boncuk dizme işini de tercih edebilirsiniz. Hediyelik eşya üreten firmalarla görüşerek evde boncuk dizme işini alabilir, aylık olarak belirli bir kazanç sağlayabilirsiniz. Evde yapay çiçek işi de alabilirsiniz. Büyük çiçek firmaları ile anlaşarak yapay çiçeklerini hazırlayabilir, bu işten kazanç sağlayabilirsiniz. Düzce evde ek iş arayanlar için yapay çiçek tasarımı son derece zevkli ve kolay bir iştir. Hatta çiçek tasarımlarını kavradığınızda gelin tacı ve gelin buketi yaparak da Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdan geniş kitlelere satışa sunabilirsiniz. Özellikle de yaklaşan yaz aylarında artan düğünler bu işte kazançlı olmanızı sağlayacaktır.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.7 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın