istesozluk.com
Düşük Bütçeli İş Fikirleri

Düşük Bütçeli İş Fikirleri

İş kurmak isteyen herkes sermayeye sahip olamayabiliyor. Kimileri ise tamamen sermayesiz işlere girmek istiyor. Ancak birde ortada duranlar için düşük bütçeli iş fikirleri mevcut tabi. Az sermaye ile girilen bununla bağlantılı olarak az kazandıran işler. Ancak büyüdüğünde yani iş kendini aştığında kar marjınız %100’ü geçebilir. O yüzden bu tarzda işlere başladığınızda gerçek bir çalışma gösterirseniz uzun vadede oldukça çok kazanabilirsiniz. Bu iş fikirlerinin en kötü yanı maalesef sağlık, eğitim gibi sektörlerde bulunmaması ve vergi bakımından yüksek oranlara tabi tutulmanız. Şimdi iş fikirlerine geçelim.

Web Sitesi Kurmak

Türkiye’de her ne kadar yaygın olmasa da A.B.D. ve Avrupa ülkelerinde oldukça yaygın bir işlem. İlk birkaç ay geliriniz olmasa da 3. aydan sonra kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Düzenli bir kullanıcı elde ettiğinizde özel reklamlar alabileceğiniz gibi Google Adsense reklamlarına da başvurabilirsiniz. Ayrıca 2016 yılında internet sitesi sahipleri reklam gelirlerinden oldukça memnunlardır.

Satış Ortaklığı

Değeri yüksek ancak satış oranı düşük birçok ürün bulunmaktadır. Parfüm, güçlendirici, ek besin gibi belirli kategoride ki ürünleri tedarikçilerden alıp satışını gerçekleştirebilirseniz yine kazanç sağlamış olursunuz. Bunu internete taşıyabileceğiniz gibi özel bir tek ürün web sitesi açarak da gerçekleştirebilirsiniz. R10 gibi webmaster sitelerinde birçok satış ortaklığı ve tedarik ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Size kalan tek sorun tedarikçiyi bulmak ve ürünün satışını gerçekleştirmek. Satış becerinize güveniyorsanız kesinlikle katılmanız gereken bir platform.

Trambolin Parkı

Her yaz mevsiminde çay bahçeleri, çocuk parkları ve daha birçoğu normalinden fazla olarak rehavet görür. Bu tarzda bir bölgeye trambolin seti kurarsanız oldukça çok kazanabilirsiniz. Tabi gerekli güvenlik ve önlemleri almanız ve arsa sahibi ile anlaşmanız durumunda bu geçerlidir. Tek kötü yanı yılın 5-6 ayında kullanabilecek olmanızdır.
Emin olun ki bunlar önü açık olan, kazandırma potansiyeli yüksek fikirler. Sizde isterseniz bunları geliştirebilir kendi yorumunuzu katabilirsiniz.2 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın