istesozluk.com
Çorlu ek iş

Çorlu Ek İş

Ek iş yapmak gelir durumuzun az olmasından yakınıyorsanız, tek bir maaş size yetmiyorsa Üzülmeyin, evde boş zamanlarınızı değerlendirerek zahmetsizce ve hızlıca para kazanabilirsiniz. Peki nasıl mı? Evde kabiliyetlerinize uygun olarak firmalardan iş alarak parça başı yaptığınız kadar para kazanmanız mümkündür. Çorlu ek iş veren firmaların yoğun olarak bulunduğu ve vatandaşların becerilerini kullanarak para kazandığı bir semttir.

Nikah Şekeri İşi

Geleneklerimizin bir parçası olan nikah gününde misafirlere şeker ikram etmek, anıların tekrar tekrar hatırlanması için özel bir hediyedir. Çeşitli tasarımlarla göz dolduran bu hediye, evde iş yapan kişiler tarafından üretilmektedir. Şekerlerin ve envanterlerin çeşitli tasarımlarla bir araya getirilmesi ile üretilen nikah şekeri işini siz de firmalarla anlaşarak yapabilirsiniz.

Evde masrafsızca yapacağınız bir diğer iş de tasarımlarınızı gösterebileceğiniz mandal işidir. Mandal işi nasıl yapılır diye soranlar için vereceğimiz en kısa cevap: Hediyelik eşyaların veya belirli nesnelerin süslenerek veya yapıştırılarak montajının gerçekleştirilmesidir. Zahmetsizce yapabileceğiniz bu iş ile evinize ve ödemelerinize destek olabilirsiniz.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek için  yapmanın mükemmel bir fırsat olduğunu biliyor muydunuz? Hem zamanı değerlendirmek, hem de çalışarak para kazanmak sizi durgun yaşamın stresinden kurtaracaktır. Özellikle de maddi kazancını yetersiz bulanlar için harika bir şanstır. Ek iş ilanları arasında el yeteneğine güvenenler için gelin buketi süslemeyi önerebiliriz. Gelin buketi ve gelin tacı süsleyerek önce yakın çevrenize satmakla başlayabilirsiniz. Ayrıca bu konuda ilerlettiğiniz becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyarak nişan tepsisi ve kına malzemeleri süsleme konusunda da kendinizi geliştirebilirsiniz. Tekirdağ iş ilanları için linke tıklamanız yeterli

İş arayanlar için evlere iş veren firmalar açısından oldukça şanslı yerlerden biridir. Evlere anahtarlık yapımı, kalem montajı ve evde ütü yapımı gibi büyük firmaların işlerini oturduğunuz yerden yürütebilirsiniz. Firmaların bu işleri evden çalışma yürüten kişilere vermesindeki en önemli neden ise çalışanların yeme, içme ve SSK gibi masraflarını ödemekten kurtulmadır. Bu işleri alarak sizler de hem ev yaşamının rahatlığını sürebilir, hem de oturduğunuz yerden iş yaparak ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Ek işler sadece bayanlar için değil, erkekler için de mükemmel bir kazanç kapısı. Sizler de bu sektörde payınıza düşen karı elde edebilirsiniz. Evde tütün sarma işi erkeklerin kolaylıkla yapabileceği en ideal işlerden biridir. Büyük firmaların tütün sarma işini alarak siz de fazla zorlanmayacağınız bu iş sayesinde kazanç sağlayabilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.434 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın