Çekmeköy Ek İş


Günümüz yaşam koşulları tek işte çalışan ve asgari ücretle çalışmak zorunda olanların geçim sıkıntısı yaşamasına neden olabilmektedir. Evini geçindirmek için çalışan eşlerine yardım etmek isteyen ev hanımları Çekmeköy ek iş ilanlarını inceleyerek, el becerilerine göre yapabilecekleri işleri bulabilirler. Çocuklarının eğitimini yüklenen ev hanımlarının evleri dışında çalışması söz konusu olamadığında evde nikah şekeri yapma işiyle ilgilenerek ek gelir sağlamaları için firmalar iletişim bilgilerini internet üzerinden yayınlamaktadır. Kazanca ihtiyacı olan kişiler bu firmalarla iletişim kurarak evlerinden çalışmaya başlayabilirler.

Pahalı yaşam şartları nedeniyle ek gelire ihtiyacı olan ev hanımları nikah şekeri yapma, boncuk süsleme, evde kalem işi, dikiş işi, mandal montajı gibi iş olanakları sunan firmalarla görüşerek eşlerinin yüklerini hafifletebilirler. Kazançlarıyla mutfak masrafı, faturalar gibi ödemeleri yaparak aylık masraflara katkıda bulunma fırsatından yararlanabilirler. Evde yapılan işlerin basit olması sayesinde ayıracağınız zaman da kısıtlı olacaktır. Bu sayede evinizde ilgilenmeniz gereken diğer işleriniz aksamayacak, ailenize zaman ayırma fırsatı bulacaksınız. Bu işler çok yüksek meblağlarda kazanç sağlamaya olanak vermese de çalışma potansiyelinize göre oldukça dolgun ücretler kazanabileceğiniz işlerdir.

Ek İşler Çekmeköy

Günümüz koşullarında iyi bir yaşam sürmek için tek gelir yeterli olmayabiliyor. Ev hanımları evde otururken eşinin getirdiği maaşı nereye yetiştireceğini düşünürken, öğrenciler ise ailelerine yük olmamak için harçlık kazanmanın derdine düşüyor. Peki ek kazanç sağlamak için neler yapmak gerekiyor? Sizlere bu yazımızda Çekmeköy ek iş ilanlarından bahsedeceğiz. Özellikle de boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz ve oturduğunuz yerden yorulmadan yapabileceğiniz işler arıyorsanız evde kalem montajı hakkında bilgiler sunalım. Çekmeköy iş ilanları ile kariyer fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Evde Kalem Montajı

Evde kolayca yapılabilecek işlerden birisi olan evde kalem montajı için kalem üreten firmalar kalem için gerekli olan tüm parçaların üretimini gerçekleştirmekte ve montaj işlemlerini ise evlerde iş yapmak isteyenlere vermektedir. Bu sayede firmalar elemanlarının yemek, yol ve SSK gibi masraflarından kurtulmaktadır. Evde kalem montajı yaparak parça başına günlük, haftalık ya da aylık olarak ciddi kazançlar sağlamanız mümkün.

Ek işler Çekmeköy ve çevresinde ikamet edenlerin evlerinden kolayca yürütebileceği ilanları içeriyor. Bulunduğunuz semtteki eve ek iş veren firmalar ile kolayca iletişime geçmek için sitemizdeki ilanları takip edebilirsiniz. Evde yapabileceğiniz ek işler şunlardır;

 • Evde kutu paketleme
 • Evde sabun paketleme
 • Evde poşet katlama
 • Hediyelik eşya süsleme
 • Kına paketleme
 • Lavanta kesesi paketleme
 • Evde ütü işi
 • Özel ders vermek
 • Makale yazmak
 • Anket doldurmak
 • Rehberlik yapmak

Çekmeköy’de özellikle Hamidiye mahallesinde ikamet eden evden ek gelir kazanmak isteyenler için, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık Mehmet Akif ve Merkez mahallesine ve yakın mahallelere iş verilecektir.
Verilecek İşler;
Çocuk Şapkası ve Ponpon tarzı işlerdeir.

İRTİBAT No olarak bu numaradan ulaşabilirsiniz.: 0533 087 56 55

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.

 

Yorumu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Toplam 184 Yorum