istesozluk.com
Çanakkale ek iş

Çanakkale Ek İş

Hayatımızı daha yaşanabilir hale getirebilmek için boş zamanlarımızda, becerilerimize uygun işler yaparak hem zamanımızı değerlendirebilir hem de para kazanabiliriz. Organize sanayi bölgesinde onlarca firmanın bulunduğu Çanakkale ek iş alabileceğiniz bir ildir. Montaj işleri, tasarım işleri, katlama işleri, dantel ve oya işleri gibi onlarca işten yapabileceklerinize uygun olanları seçerek firmalardan iş talep edebilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri İşi

Bilindiği üzere nikah günü misafirlerin tümüne bir geleneğimiz olan nikah şekeri hediye edilmektedir. Özel ve dikkat çekici tasarımlara sahip olan bu şekerler, evde belirli işlemler yapılarak hazırlanmaktadır. Firmalar vatandaşlara evde nikah şekeri işi vermektedir. Bu firmalarla iletişime geçerek, siz de tasarımlarınız ile göz dolduran nikah şekerleri yapabilirsiniz. Bunun gibi yapabileceğiniz bir diğer iş de mandal montajıdır. Mandal montajı nasıl yapılır diye soranlar için kısaca iş tanımı yapacak olursak: Mandalları belirli tasarımlarla bir araya getirerek veya çeşitli hediyelik eşyalara yapıştırma ve bağlama işlemleri ile bir araya getirerek farklı bir görünüm kazandırmaktır.

Çanakkale Ek İş

Artık evde boş oturmak canınızı mı sıkıyor? Hiçbir işe yaramadığınızı düşünmeye başladıysanız ve üstelik bir de maddi sıkıntılarınız varsa ek iş aramanın zamanı geldi demektir.  İşe nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız sizler için hazırladığımız Çanakkale ek iş ilanları ve evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları hakkında yazımızı dikkatlice okuyunuz. Çanakkale’de yapabileceğiniz en kolay işlerden birisi ufak bir dükkan kiralayarak kendi hazırlayacağınız hediyelik eşya ya da kişisel ürünleri satışa sunmaktır. Eğer dükkan tutmak istemiyorsanız ve belirli bir birikiminiz yoksa hazırlayacağınız ürünleri internet üzerinden ürün satışı yapılabilen sitelerden de pazarlayabilirsiniz. Çanakkale iş ilanları ile iş fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Ek iş ilanları arasında eve iş veren firmalar da önemli bir yere sahiptir. Büyük tekstil firmalarının ütü işini evlere verdiği sıkça görülmektedir. Evde ütü işi veren firmalarla anlaşarak gününüzün sadece birkaç saatini ayırıp günlük, haftalık ya da aylık kazanç sağlayabilirsiniz. Eve iş veren firmalardan yemek işi de alabilirsiniz. El becerilerinize ve elinizin lezzetine güveniyorsanız firmaların yemek işini evinizden yürütebilirsiniz.

Evde etiket işi yaparak da kazanç sağlayabilirsiniz. Evde etiket işi çoğumuzun duyduğu ve evde yapılması en kolay işlerden biridir. Bu iş sayesinde asgari ücrete kadar gelir elde edenler dahi vardır. Evde paketleme ile ilgili işler üzerinden gelir elde etmek bilhassa bayanların ilgi alanına girmektedir. Hem el becerisi, hem de zevk meselesi olan bu işler sayesinde aylık 500-1500 arasında gelir sağlayabilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.90 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın