istesozluk.com

Buzdolabı Süsü Yaparak Para Kazanma İşi

Buzdolabı süsleri çeşit çeşit farklı dekoratif ürünler olan ve bu ürünlerin arkasında mıknatıs bulunan süslerdir.Ve bu buzdolabı süsleri uzun zamandır dolaplarımızın üzerine bulunmaktadır ve iş sahalarında satışı sağlanmaktadır.İş böyle olunca evde buzdolabı süsü yapma fikrini ortaya atabiliyoruz.

Buzdolabı süslerinin birçok çeşidi vardır. Meyveli magnetler, şehirleri tanıtan magnetler, renkli magnetler, yazılı magnetler ve daha birçok çeşit… Çeşit fazla olunca bu iş daha zevkli hale geliyor ve kolay oluyor.

Evlere Magnet İşi Veren Firmalar

Magnet yapımını evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yaptığınız magnetler için bir firmayla anlaşıp firma aracılığıyla satışınızı sağlayabilirsiniz. Firmayla anlaşarak magnetler için ihtiyaç duyulan maddeler size firma tarafından verilmiş olur. Siz tasarımınızı konuşturup toplu olarak magnetleri yapıp satacaksınız. Ve ücretinizi alacaksınız.
Firma ile anlaşmadan bireysel olarak süs yapmakta isteyebilirsiniz. Bu durumda çevreniz geniş olursa daha iyi olacaktır.

Akraba ,arkadaş,iş çevrenize satarak para kazanabilirsiniz. Bireysel olarak magnet yapımına başlamışsanız ham madde gereksiniminizi yani mıknatıs çeşitli süs ürünleri falan toplu olarak bir firmadan alabilirsiniz. Daha ucuza gelecektir. Yapımına başlayıp satabilirsiniz. Bu iş hem ek gelir sağlar hem de zevkli ve yapımı basittir.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.19 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 829 aboneye katılın