istesozluk.com

Burdur Ek İş İlanları

Burdur ek iş seçenekleri arasında evde çalışma seçenekleri ve evde sipariş tamamlama ile ek gelir elde edebilirsiniz. Firmalarla iletişime geçerek beceri ve zamanlarınız doğrultusunda ek işler yapabilirsiniz. Bu ek iş seçenekleri arasında gıda yapımları da bulunmaktadır. Mantı yapımı, börek, gözleme, kurabiye, kek yapımı, kuru gıdalar, şekerleme ve lokum paketlemeleri gibi seçenekler sunulmaktadır. Bu imkânları kendi ürünlerinizi hazırlayarak ve satışa sunarak da ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz.

Burdur ek iş ilanları arasında katlama ve süsleme işleri, paketleme ve kurdele işleri, boncuk işleri ve dikiş nakış iş ilanları bulunmaktadır. Firmalar davetiye, etiket, kağıt poşet katlama, montaj işlerinde de mandal, kalem, aksesuar gibi seçenekler sunarak ek gelir elde etmenizi sağlamaktadırlar. Hiçbir para ödemesi yapmanıza gerek kalmadan tüm malzemeleri evinize teslim eder ve yaptığınızda yine kendileri gelerek alırlar ve ödemenizi yaparlar. Firma ilanlarını iş bulma siteleri üzerinden Burdur ek gelir ilanı bulunan firmaların kendi web sayfaları üzerinden yayınladıkları ilanlara inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

İnternet üzerinden çalışarak para kazanma yöntemleri hakkında bilgi edinebilir şirketlerin web siteleri, yazılım, donanım işlerini yapabilir, sosyal medya danışmanlığı ya da uzmanlığı yapabilirsiniz. Burdur ek kazanç imkânları arasında sosyal medya ve internet reklamcılığı alanlarında girişim sağlayarak, proje yazarak kazanç ve ek kazanç imkanı elde edebilirsiniz. Fikir ve proje üzerine yatırım yapan şirketlere sunum yaparak gelir elde edebilir, borsa veya kaldıraç sistemi hakkında bilginiz varsa az sermayelerle kazanç elde edebilirsiniz. Burdur bayanlara ek iş ilanlarına başvurarak müşteri temsilciliği, satış ve servis danışmanlığı, pazarlama satış ve reklam alanlarında iş olanağına sahip olarak ve Burdur öğrencilere ek iş imkânlarını değerlendirerek para kazanabilirsiniz. Burdur iş ilanları ile iş imkanlarını kaçırmayın!

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın