istesozluk.com

Bingöl Ek İş İlanları

Bingöl ek iş imkânları arasında evde iş imkanını değerlendirebilir, firmalarla görüşerek aylık kazanç elde edebilirsiniz. 2016 yılı evde iş olanakları arasında mandal ve kalem montajı, katlama ve süsleme işleri, boncuk ve kurdele işleri, nakış dikiş işleri, gelin buketi hazırlama, çiçek sepeti hazırlama, el işçiliği üzerine adet üzerinden ödeme yapan firmalara telefonla ya da internet üzerinden ulaşarak, ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bingöl ek iş ilanları arasında evde çorap paketleme, çanta süsleme, çanta ya da terlik süsleri, toka yapımı, davetiye katlama, kutulama işleri ilanlarını değerlendirebilirsiniz. İster kendi ürünlerinizi yaparak web üzerinden satabilir, isterseniz de firmalarla bağlantıya geçerek birim fiyat elde ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Bingöl ek gelir ilanları arasında ilan edilen mağazalarda yarı zamanlı satış ve servis sorumlusu olarak çalışabilir, pazarlama ve tanıtım şirketlerinde yarım zamanlı veya hafta sonu çalışarak para kazanabilirsiniz. Tanıtım hostesliği, manken veya modellik, oyunculuk, reklam yazarlığı, makale yazarlığı gibi ilanları değerlendirerek internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Yabancı diliniz varsa çeviri yapabilir, tercümanlık yapabilir ek gelir elde edebilirsiniz.

Bingöl ek kazanç seçenekleri arasında sosyal medya aktif kullanıcılığınız var ise fırsata dönüştürebilir para kazanabilirsiniz. Oyun oynayarak, müzik dinleyerek, videolar çekerek takipçi ve izlenme oranlarınıza göre ek gelir elde edebilirsiniz. Bingöl bayanlara evde ek iş ilanları arasında müşteri temsilciliği, çağrı merkezi operatörlüğü, servis veya satış danışmanlığı seçenekleri bulunmaktadır. Eğitiminiz ya da var olan sertifikalarınız var ise özel dersler verebilir, alakalı merkezlerde toplu dersler vererek para kazanabilirsiniz. Anketörlük veya anket doldurma yöntemleriyle de Bingöl öğrencilere ek iş imkanlarını değerlendirerek hem kalan zamanlarınızı değerlendirebilir hem de okurken para kazanabilir gelir sağlayabilirsiniz.

Bingöl’de Ev Ek İş İmkanları Nelerdir?

Bingöl evde ekiş imkanı olarak bayanların evlerinde oya işler, örgü, dikiş işleri,  makale yazarlığı, anket doldurma, nikah şekeri yapımı, toka işleri gibi ek işler yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Bingöl’de Evde Ekiş Nasıl Bulunur?

Yöresel yemek hizmeti sunan lokantalarla anlaşarak Bingöl yöresel yemeklerini evde yapıp lokantalara yemek teslim eder, ek gelir sağlayabilirsiniz. Yaptığınız oya, örgü, dikiş işlerini facebook, twitter, instagram üzerinden satışını yapabilirsiniz. İmla kurallarına uygun akıcı makale yazabiliyorsunuz, webmaster forumlarına üye olarak makale işleri Bingöl’de alabilirsiniz. İşlerinizi internetten takip ederek ek gelir sağlayabilirsiniz. Full time işler için Bingöl iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bingöl’de ek iş imkanları hakkında aklınızdaki soruları yorum yaparak bilgi talep edebilirsiniz. Web Gelir iş vaadinde bulunmaz. İş imkanları hakkında sadece bilgi sunar.1 Yorum

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın