istesozluk.com

Bilezik Yapımı İşi

Son yılların gözde işlerinden biri olan evde takı tasarımı, hem sizin yeteneğinizi konuşturmanızı sağlıyor, hemde kolayca para kazanmanızı sağlıyor. Üstelik bilekliklerinizi satmak için firma aramak gibi bir derdiniz de olmayabilir. Nasıl mı?

Evde iş tanımının her geçen gün yayıldığı günümüzde, sizlerde bu imkanlardan yararlanabilirsiniz! Hemde birçok farklı seçenekten size uygun olan  birini seçerek.  Hamile bayanlar, evde oturan bayanlar için hele birde el yeteneğiniz varsa bu iş tam size göre. Evde bileklik işi!

 

Her kadın takı takmayı sever. Her kadının evinde eminiz ki bir sürü takı vardır. Özel günlerimizde, günlük hayatımızda kıyafetimize göre bir çok takı takarız. İşte sizde bunu fırsat bilerek, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri 15-20 TL gibi fiyatlara satabilirsiniz.

 

Evde Yaptığınız Bileklikleri Nasıl Satabilirsiniz?

 

Evde hazırladığınız bilezikleri satmak için öncelikle çevrenizi kullanabilirsiniz. Eminim ürünlerinizi almak isteyeceklerdir. Bunun yanı sıra, bir bijuteri satan mağaza ile anlaşabilirsiniz. Bilekliklerinizden bir kaç tane numune alın ve gidip bir gösterin ne dersiniz?

Sizlere bir diğer önerimiz ise, internetten ürünlerinizi satmanız, bunun için facebook, instagram hesaplarınızı kullanabilirsiniz!

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.1 Yorum

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın