istesozluk.com

Bilecik Ek İş İlanları

Bilecik ek iş ilanları için part- time ya da full- time kategorilerinden ya da sadece hafta sonu çalışanı olarak arama yapınız. Evde iş imkanları suna firmaları telefonla arayarak adet birim üzerine fiyat bilgisi edinebilir, hemen başlayarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu seçenekler arasında evde ek işkalem montajlama, mandal montajı, etiket işi, sabun- mum yapımı, lavanta keseleri, dantel- nakış- dikiş işleri, boncuk ve kurdele işleri, ayakkabı- çanta süsleme, terlik süsleme, buket yapımı, çiçek sepetleri gibi seçenekler sunulmaktadır.

Bilecik ek iş ilanları arasında mantı yapımı, günlük yufka, börek yapımı, gözleme- bazlama, doğum günü pastası, kurabiye yapımı gibi seçenekler sunan firmalarla anlaşarak ya da kendi ürünlerinizi yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Bilecik ek gelir sunan bu firmalar gerekli tüm malzemeleri toptan halde adet sayısı üzerine evinize teslim ederler. Malzemeleri alırken herhangi bir para ödemesi yapmanıza gerek yoktur. Yarı zamanlı olarak mağazalarda satış sorumlusu olarak çalışabilir, pazarlama satışında görev alarak ek gelir elde edebilirsiniz. Anketörlük, mankenlik, modellik, tanıtım hostesliği yaparak da para kazanabilirsiniz. Bilecik ek kazanç ilanları arasında, müşteri temsilcisi, çağrı merkezi operatörü ilanları da bulunmaktadır. İnsan kaynakları, halkla ilişkiler, finans uzmanları, dönemsel satış sorumluları ile ehliyetli iş arayan ilanları bulunmaktadır.

Bilecik bayanlara ek iş seçenekleri arasında internet üzerinden çalışarak da para kazanma yöntemlerini değerlendiriniz. Anket doldurma, firmalara abone kazandırma, makale yazarlığı, sosyal medya uzmanlığı konularında kazanç sağlayabilir, yazarak veya oyunculuk yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bilecik öğrencilere ek iş imkanları dahilinde okulunuzla alakalı özel dersler verebilir, becerileriz ve zamanınız kapsamında başvuru yaparak gelir elde etme imkanlarını öğrenebilirsiniz. Videolar hazırlayarak web üzerinden para kazanabilirsiniz. Bilecik iş ilanları kısmından listelenen iş fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Bilecik ek iş hakkında sorularınız varsa yorum yaparak sorabilirsiniz. Web Gelir iş vaad etmez. Bilgi amaçlı düzenlenmiş sayfadır.1 Yorum

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın