istesozluk.com
bayanlar için evde iş

Bayanlar İçin Evde İş İmkanları

Günümüzde kendi ayakları üzerinde durmak isteyen bayan kesiminin sayısı gitgide artarken mevcut imkanlardaki artış doğrultusunda çeşitlenmeye devam etmektedir. Genellikle çalışmayı arzulayan bayan kesiminin en uygun buldukları iş stili; mevcut gündelik ev işlerinde ve elbette ki gündelik sosyal yaşantısından alıkoymayacak, gündelik zamanın ufak bir bölümünü zaman bakımından esneklik göstermesi şartıyla çalışabilmekten yanadır. Peki ya bu kadar esnek şartlar altında yani sizin işinize değil de işinizin size uyduğu üstelik karşılığını maddi olarak alabileceğiniz iş imkanları Türkiye’ de ne derece mevcut? Mevutsa ise dahil olabilmek normalin çok üstünde bir çabaya veya maddi gidere ihtiyaç duyuluyor mu? Belki de bunun gibi yüzlerce soru kafanızı kurcalıyor olabilir. Oysaki bütün bu soruların cevaplarını siz gündelik hayatınızda yaptığınız rutin işlerin ticarete basit adımlarla dökülebilmesi öğrendiğinizde kendinize vermiş olacaksınız. Günümüzde aslında karşılaştığınız her ürünün sizlere ulaşmasını sağlayanlarında sizler gibi evde hizmet veren bir bayan olduğunu bilseydiniz belki de bu soruları sormaya hiçbir şekilde ihtiyaç duymayacaktınız. İç anadolu bölgesinde Bayanlar İçin Evde iş İmkanları oldukça fazladır.

Pek çok bayanın yaşam alanı içerisinde belki de günün yarısından fazlasını geçirdiği mutfağında ailesine rutin olarak yaptığı pek çok şeyi ufak bir hesap kitap ile ticarete dökebilmesi günümüz şartlarında oldukça mümkündür. Yapılan bu işleri de biraz daha açacak olursak; gündelik yaptığınız yemekleri başta şehrinizde size yakın olan lokantalardan başlayarak, ev yemeğinin kıymetini bilen ve bu alanda hizmet veren yemek şirketlerine yeni adıyla cetring şirketlerine düzenli olarak sipariş usulünce çalışma imkanınız mevcuttur. Bu ve bunun gibi günde düzenli yapılan pek çok ev işinin paraya dökülmesi, üstelik de kendi işinizin patronu olabilme imkanıyla beraber mevcuttur.

Mutfak ve yemek işlerinde lokantalarda çalışmanın yanı sıra daha pek çok iş imkanı bulunmaktadır. Bayanların el becerileri erkeklere göre şüphesiz daha fazladır. Bu sebeple evden çalışabilecek bayanlar için örgü ve çeşitli paketleme ve poşetleme işleri de mevcuttur. El örgüsü ile kazak, atkı, bileklik yapılabilir. El örgüleri büyük ilgi görmektedir. Yine büyük firmalardan gelecek olan paketleme veya poşetleme işleri de ev hanımları için büyük bir avantajdır. 1.000 adet üzerinden fiyatlandırma yapılır genelde. Bu poşetleme işleri size gönderilecek poşet ve ürünler ile birlikte hazırlanıp teslim edilir. Birçok tekstil firması evde bayanlara bu şekilde iş vermektedir.

Bayanlar için evden yapılacak iş olarak bir başka seçenek de operatörlük hizmetidir. Çeşitli kurumsal firmaların müşteri hizmetlerinde çalışılabilir. Ofise ihtiyaç duymadan evden çalışabileceğiniz bir iştir. Diksiyonunuzun düzgün olması yeterlidir.

Yorum yolu ile evde ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.3 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 830 aboneye katılın