istesozluk.com

Bartın Ek İş İlanları

Bartın ek iş ilanlarını değerlendirerek ek gelir sağlayabilirsiniz. Yöresel ürünler, balıkçılık, deniz ürünleri satışı, madencilik ilanları arasında yarı zamanlı seçenekleri değerlendirerek kazanç elde edebilirsiniz. Ahşap el yapımı ürünler için hem internet üzerinden satış yapabilir hem de firmalarla anlaşarak adet fiyat üzerinden satış yapabilirsiniz. Bartın ek iş ilanları arasında evlerinde çalışarak para kazanmak isteyen kişiler katlama, paketleme, süsleme ve montaj işlerini seçerek aylık belirli bir gelir veya ek gelir elde edebilirler. Bunların yanı sıra ev yapımı gıda ürünleri, günlük unlu mamûller gibi seçeneklerle fırsat sağlayabilirler.

Yöresel hediyelik eşyalar satan ve yaptıran firmalara başvuru yaparak, hiç para ödemenize gerek kalmadan adresinize teslim ettikleri ürünleri, teslim alırken, ödemenizi de yaparlar. Parça başı ürün yaparak kazanabilir Bartın ek gelir olanaklarından da faydalanmış olursunuz. Dilerseniz kendi yaptığınız ürünleri de web üzerinden vergisiz satarak, ek gelir elde edebilirsiniz. Web üzerinden para kazanma yöntemlerinden biri de forex kaldıraç sistemidir. Eğitim demolarını izleyerek, az sermayeyi katlayıp, çoğaltarak ek gelir elde etmiş olursunuz. Bartın ek kazanç fırsatları arasında pazarlama satışı, reklam- tanıtım görevlisi, çağrı merkezi operatörü, mağaza satış ve servis çalışanı ilanlarını da değerlendirerek ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bartın bayanlara ek iş fırsatlarıyla evde ya da kendi evinizde bebek- hasta- yaşlı bakımı, temizlik işleri, evcil hayvan bakıcılığı gibi seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Öğrenci iseniz ve gelir elde etmek istiyorsanız, bölümünüzle ilgili özel dersler vererek gelir kazanabilirsiniz. Bartın öğrencilere ek işfırsatlarını değerlendirerek yeterli düzeyde yabancı dil eğitiminizle çeviri yapabilir, tercümanlık yapabilir, yabancı dil özel dersleri verebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Anketörlük, anket doldurma seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca fulltime iş imkanları için Bartın İş İlanları sayfasına gözatıp eleman arayan firmalara ulaşabilirsiniz.

Ek işler hakkında sadece bilgi verir. Bilgi amaçlı yayınlanmış sayfadır. Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın