istesozluk.com

Balıkesir Ek İş İlanları

Balıkesir ek iş ilanları için web üzerinden veya telefonla arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili ilanları inceleyerek servis ve satış sorumlusu, mağaza satış danışmanı, pazarlama elemanı olarak başvuruda bulabilirsiniz. Balıkesir ek iş ilanlarıarasında ajanslarında verdiği ilanlara kayıt yaptırarak oyunculuk şansı yakalayabilir aynı zaman da para kazanabilirsiniz. Reklam yazarlığı, makale yazarlığı yapabilir, web üzerinde oyun oynayarak, ya da videolar hazırlayarak para kazanabilirsiniz.

Evde iş imkanları arasında hamur işleri, mantı yapımı, kurabiye, pasta, börek yapımı, kuru gıdalar, reçel, konserve yapımı gibi ilan veren firmalara başvuru yaparak, para ödemeden çalışmaya başlayabilirsiniz. Balıkesir ek gelir imkanı sunan firmalar tüm malzemeler evinize teslim ederek, parça adedi üzerinden size kazanç olanağı sunarlar. Evinizde çalışma rahatlığıyla hem kazanç sağlayabilir, hem de boş vakitlerinizi değerlendirirsiniz. Mandal işi, kalem işi, çanta süsleme, ayakkabı ve terlik yapımı, kurdela işleri, boncuk işleri, dikiş nakış işleri, sabun yapımı, mum yapımı, davetiye katlama, etiket katlama işi, koku keseleri, buket yapımı, çiçek sepetleri yapımı gibi seçeneklerle adet hesabından ek gelir elde edebilirsiniz.

Balıkesir ek kazanç ilanları arasında evde bebek, yaşlı bakımı ile temizlik işleri, ütü işleri ilanları da bulunmaktadır.  Balıkesir bayanlara ek iş olanakları sunan firmalarla çalışacağınız gibi kendi ürünlerinizi yaparak, internet üzerinden satışını yapabilirsiniz. Yeteneklerinize ve becerilerinize göre ek gelir seçeneklerini değerlendirebilir, eğitim ve sertifikalarınız dâhilinde evde yahut merkezlerde özel dersler verebilirsiniz. Şayet öğrenci iseniz hem aktif satış temsilciliği, anketörlük gibi işlerde çalışabilir Balıkesir öğrencilere ek iş ilanları aracılığı ile de bölümünüzle alakalı özel dersler verebilirsiniz. Sosyal medya aktif kullanıcısı iseniz bunu fırsata dönüştürebilir, para kazanma metotlarını öğrenerek kazanç sağlayabilirsiniz. Balıkesir iş ilanları bakımından bol fırsatlar sunmaktadır. Yazları genelde iş arayanlar için güzel kariyer imkanları bulunmaktadır.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 836 aboneye katılın