istesozluk.com

Aydın Ek İş İlanları

Aydın ek iş seçenekleri arasında mağaza satış danışmanlığı, pazarlama temsilciği şirketlerin sesli çağrı merkezlerinde operatörlük, ilaç mümessili ilanları ile tanıtım görevleri, kozmetik tanıtım ve satış seçeneklerini bulabilirsiniz. Aydın ek iş ilanları için part time veya full time seçenekleri değerlendirebilir, internet üzerinden de kazanç elde edebilirsiniz. Youtube üzerinden kayıt yaparak para kazanma seçeneğini aktif hale getirebilir, viral videolar yükleyerek izlenme oranlarınıza göre gelir elde edebilirsiniz. Müzik dinleme siteleri ve oyun oynayarak para kazandıran 2016 da güncellenmiş web sitelerine bakarak, kazanç sağlayabilirsiniz.

Aydın ek gelir seçenekleri arasında mandal süsleme, kalem montajı, etiket katlama, davetiye katlama, çanta süsleme, ayakkabı- terlik süsleme gibi olanakları değerlendirerek para kazanabilirsiniz. Firmaları telefonla arayarak bilgi alabilir, evinize teslim ettikleri ürünlere para ödemeden yaparak gelir elde edebilirsiniz. Aydın ek kazanç yöntemleri arasında yazarak ya da çeviri yaparak da ek gelir kazanma seçenekler vardır. İnternet üzerinden ilanları alarak yabancı dil çevirileri yapabilir, makale yazarlığı, reklam ve şarkı sözü yazarlığı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Dizi ve filmlere senaryo yazarak ve ajanslar aracılığı ile oyunculuk yaparak gelir kazanabilirsiniz. Aydın evde ek iş imkânları ilanları arasında, Aydın bayanlara ek iş seçenekleri temizlik işleri, bakıcılık hizmetleri, dantel ve örgü işleri seçenekleri de bulunmaktadır. Dikiş nakış işleri, buzdolabı süsleri, keçe ürünleri, sabun ve mum yapımı, çiçek sepetleri, buket hazırlama, çorap paketleme, kutu işleri, davetiye ve etiket katlama işleri ile lavanta keseleri yapımı iş ilanlarına başvuru yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Aydın öğrencilere ek iş avantajları sayesinde bölümünüzle ilgili özel dersler verebilir, sertifika ve eğitim dahilinde spor salonlarında ya da özel dersler vererek para kazanabilirsiniz.

Aydın ek iş ilanları konusu ile ilgili sorularınızı yorumla yazabilirsiniz. Aydın iş ilanları ile iş veren firmaların sunduğu iş imkanlarına gözatabilir istihdam fırsatı yakalayabilirsiniz.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın