istesozluk.com
Avcılar Ek İş

Avcılar Ek İş

Özellikle evli ve çocuklu aileler için geçim sıkıntısı çekmek kaçınılmaz bir gerçektir. Ancak evde yaşayan bireyler üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirirse ve becerilerini kullanırsa, tek bir gelir değil; ek iş de yaparak birden fazla gelir kapısı elde etmek mümkün olabilir. Avcılar ek iş yoğun olarak yapıldığı bir semtimizdir. Yüzlerce firma vatandaşlara evde yapmaları için parça başı ücret ödeyerek hem kendileri için avantajlı bir yol izlemekte, hem de maddi durumu iyi olmayanlara destek olmaktadır.

Evde Kına Paketleme İşi

Oldukça basit ve getirisi fazla olan evde kına paketleme işi, düğünlerin çok olduğu yaz aylarında rağbet edilen işlerden birisidir. İş başına ücret alabileceğiniz, tıpkı mandal işi gibi kolay ve hızlıca temin edip para kazanabileceğiniz bir iştir.

Evde Dikiş İşi

Maliyetsiz bir iş olan evde dikiş işi, hediyelik envanterler arasında yer alan ve bayanların kıyafetlerinde tercih ettiği tasarımı ile göz dolduran parçalardan meydana gelen bir iştir. El becerileriniz doğrultusunda ciddi bir gelir elde edebilmeniz mümkündür. Avcılar iş ilanları için linke tıklamanız ve eleman arayan firmalara ulaşmanız yeterli.

Avcılar’da Ek İş Veren Firmalar

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisi olan Avcılar birçok aileyi, öğrenciyi ve meslek sahibini iş sahibi yapıyor. Günümüz şartlarında büyük şehirlerde yaşam sürmek oldukça zor ve ek gelir olmadan da rahat edilmiyor. Siz de rahat bir yaşam sürmek için ek kazanç elde etmek istiyorsanız Avcılar ek iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz. Avcılar’da ne iş yapabilirim diyenler için evde yemek işi oldukça verimli bir iştir. Özellikle de büyük restoranların yemek işlerini alarak evde yapabilir, yemeklerinizi oldukça cazip fiyatlar ile satışa sunabilirsiniz.

Kolay yoldan para kazanmak isteyenler için kutu katlama işi oldukça kazançlı ve eğlenceli bir iştir. Oturduğunuz yerden sizlere verilen kutuları katlayarak yüklü kazanç sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde üzerinde ürüne dair bilgilerin yer aldığı etiketlerin yapıştırılması işi de bazı firmalar tarafından evlere verilmektedir. Hatta büyük matbaalar ile anlaşarak davetiye katlama işini üstlenebilir, evde oturduğunuz yerden gelir elde edebilirsiniz.

Ek iş Avcılar ve çevresinde yaşayan birçok kişinin ekmek kapısı olmaktadır. Ev hanımları, öğrenciler, çalışanlar, emekliler ve işsizler ufak da olsa gelir sağlayabileceği alanlara yönelerek günlük kazançlarını çıkarabilirler. Evde kına paketleme, davetiye katlama, kutu süsleme, poşet katlama ve sabun paketleme gibi pratik işler ile aylık 500-2000 arasında kazanç sağlamanız mümkün. Aynı zamanda internet üzerinden yapabileceğiniz ek iş seçenekleri de vardır. Makale yazmak, yorum yapmak ve video izleyerek para kazanmak gibi bilgisayar başı ek işlere de yönelebilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.258 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın