istesozluk.com

Artvin Ek İş İlanları

Artvin ek iş seçenekleri arasında evde mantı yapımı, günlük yufka yapımı, makarna erişte yapımı, kurabiye ve börek yapımı, kuru gıdalar gibi seçenekleri değerlendirebilir, hem kendi ürünlerinizi satabilir hem de adet üzerine firmalarla anlaşarak evinizden para kazanabilirsiniz. Firma ilanlarına göre Artvin ek iş ilanları arasında evde boncuk ve kurdele işleri, takı tasarımı, çanta- ayakkabı süsleme, kalem montajı, mandal montajı, etiket ve davetiye katlama işleri, dantel işleri seçenekleri bulunmaktadır.

Firmalar gerekli tüm malzemeler siz herhangi bir ödeme yapmadan evinizi getirir ve yaptığınız zaman evinizden gelip alırlar. Parça birim üzerinden ödeme yapan firmalar için Artvin ek gelir ilanlarını inceleyerek telefonla ya da internet üzerinden başvuru yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Aynı zamanda mum yapımı, sabun yapımı, kutulama ve paketleme işleri, gelin çiçeği hazırlama, buket ve şekerleme hazırlama, çiçek sepetleri ve keçe işleri gibi ilanlar mevcuttur. Evinizde çalışarak bir veya birkaç ek gelir elde edebilirsiniz.

Mağazalara part time ya da hafta sonu çalışmak üzere başvuru yapabilir, satış ve pazarlama alanlarında gelir elde edebilirsiniz. Artvin ek kazanç sağlamak için küçük sermaye katarak, yatırım ürünlerini inceleyebilir kaldıraç sistemi metodu ile gelir elde edebilirsiniz. Makale yazarlığı, reklam ve şarkı sözü yazarlığı, dizi- filem senaryosu yazarlığı ile oyunculuğu yaparak da kazanç elde edebilirsiniz. Spor alanında eğitim ve sertifikanız var ise Artvin bayanlara ek iş ilanlarını değerlendirerek özel dersler verebilir, spor salonlarında derslere katılarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Öğrenci iseniz okuduğunuz bölümle ilgili özel dersler verebilir, Artvin öğrencilere ek iş imkanları değerlendirebilirsiniz. Video müzik sitelerine kayıt olarak, takipçi sayınız ve aktifliğinizle orantılı olarak kazanç elde edebilirsiniz. Birçok kişi Artvin iş ilanları ile tam zamanlı ve yarı zamanlı iş bulmuştur siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 834 aboneye katılın