istesozluk.com

Amasya Ek İş İlanları

Amasya ek iş ilanları arasında part time satış danışmanlığı, pazarlama temsilciliği, bireysel mağazacılık ve kozmetik ürünleri katalog satışları ilanlarını değerlendirebilirsiniz. Fazla zamanlarınızı değerlendirerek hem ek gelir elde etmek hem de zaman değerlendirmek için internet üzerinden de para kazanma yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Bunlar arasında video müzik siteleri ve oyun oynarken para kazandıran sitelerin güncellenmiş 2016 listelerine bakarak kayıt olabilirsiniz.

Amasya ek iş ilanları arasında ev hanımları için de becerilerini geliştirerek gelir elde etme imkanları sunulmaktadır. Birim fiyat uygulaması sunan firmalar ürünlerini evinize teslim ederek, yaptıktan sonra yine evinizden gelip alırlar. Bu işler arasında kurdele ve boncuk işleri, kalem- etiket- mandal- çanta vs. gibi süsleme işleri, çiçek sepetleri hazırlama, gelin buketleri ya da gelinlik süslemeler, dantel işleri, ayakkabı terlik süsleme gibi seçenekler mevcuttur. Amasya ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları evde mantı, kuru gıda, kurabiye, börek, yufka vs. yaparak gelir elde edebilirler. İlgili firmalara başvuru yaptığınızda gerekli tüm malzemeleri siz para harcamadan gelip size getirirler. Amasya iş ilanları ile kariyerinize yönverebilirsiniz.

Yaptığınız ürün adedine göre kazanç elde edersiniz. Aktif olarak mağazalarda, çağrı merkezlerinde, şirketlerde, dernek ve vakıflarda part time yahut hafta sonu çalışarak para kazanabilirsiniz. Amasya ek kazanç seçeneklerinden biri de ehliyetiniz varsa yarı zamanlı şoförlük ilanlarına ya da aracınız var ise kendi aracınızla yapacağınız işleri ilanlardan bularak ek gelir elde edebilirsiniz. Amasya bayanlara ek iş seçenekleriyle anket doldurma yöntemiyle ya da anketörlük yaparak da para kazanabilirsiniz. Ek gelire ihtiyacınız varsa Amasya öğrencilere ek iş ilanlarına başvuru yaparak hem okuyarak hem de çalışabilirsiniz. Özel dersler verebilir, sosyal medya kullanıcılığınız iyiyse, takipçilerinizle de kazanca dönüştürebilirsiniz.

Amasya Ek iş ile ilgili sorularınız varsa yorum olarak sorabilirsiniz.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 831 aboneye katılın