istesozluk.com
Alanya ek iş

Alanya Ek İş

Ülkemizdeki geçim şartları değerlendirildiğinde pek çok kişi ek işte çalışmak zorunda kalmaktadır. Aylık gelire sahip olarak çalıştığınız işten rahat bir şekilde geçiminizi sağlayacak ödenek alamıyorsanız yorulmadan evinizde yapabileceğiniz ek iş imkanları bulunmaktadır. Özellikle ev hanımları evde oturmaktan sıkıldıklarında kendilerine evde yapılacak hobi arayışına girmektedir. Günün geçmesini sağlarken para kazanmak isterseniz evde yapabileceğiniz pek çok iş imkanından yararlanabilirsiniz. Alanyada evlere iş verilir.

Evde Mandal İşi: Evde yapılabilecek işlerden biri olan mandal işi oldukça basittir. Günümüzde pek çok süs eşyası, oyuncak ya da ayraç olarak mandallar süslenerek mağazalarda satışa sunulmaktadır. Bu süslü mandalların yapımında el emeği vererek kazanç sağlayabilirsiniz. Evlere mandal işi veren firmalarla görüşerek mandalın boyanması, süslenmesi ve yapıştırılması gibi işlemleri el becerinizi kullanarak yapabilirsiniz. Yapımından zevk alacağınız aynı zamanda para kazanacağınız mandal işi sayesinde evinizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Mandalların süslemesi yapılırken fiyonk, düğme gibi nesneler kullanılması istenmektedir. Alanya ek iş imkanından yararlanmak isteyen kişiler, mandal işinde çalışmaya karar verdiklerinde firmalar malzemeleri adrese ulaştırmaktadır. Bu işte süslenen mandalın kilogramına göre ücret almaktasınız.

Ek İşler Alanya

Ülkemizin yerli ve yabancı en fazla turist ağırlayan şehirlerinden birisi olan Alanya hem oldukça hareketli, hem de son derece gelişmiş bir yerdir. Böylesine hareketli bir şehirde elbette ki iş imkanları da gayet fazla. İş bulamıyorum ya da işlerimi oturduğum yerden yürütmek istiyorum diyenler için de Alanya adeta biçilmiş bir kaftan. Ek işler Alanya ve çevresinde oturanlar için mükemmel bir kazanç kapısı oluyor. Yüzlerce oteli bulunan Alanya ilimizde bu otellerde kullanılmak üzere sabun paketleme ve ütü gibi ihtiyaçlar ev hanımlara yaptırılmaktadır. Evde oturduğunuz yerden sabun paketleyebilir ya da büyük firmalar ile anlaşarak ütü işlerini halledebilirsiniz. Alanya iş ilanları ile Antalya iline ait bu ilçede iş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Deniz kenti olan şehirlerde ek iş imkanları biraz daha fazladır. Özellikle gün içinde çalışanların akşamları da birkaç saatini vererek yüklü kazanç elde edebileceği işler mevcut. Bu işlerden birisi de bardakta haşlanmış mısırdır. Küçük bir makine ve tezgah ile günlük en az 50 TL kazanmanız mümkün. Ek iş ilanları arayanlara köfte ekmek işinin de hayli yüksek getirisi olduğunu hatırlatalım. Köfte tezgahınızı istediğiniz yere kurabilir, dilediğiniz saatlerde köfte ekmek satarak kazançlarınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Alanya fuar kentleri arasında da ilk sıralarda yer alır. Yılın belirli dönemlerinde çeşitli fuarlar düzenlenmektedir. Evde oturduğunuz yerden hazırlayacağınız dikiş, nakış, dantel ve çeşitli süslü tasarımlarınızı bu fuarlarda ufak bir tezgah açarak satışa sunabilirsiniz. Evde boncuk işi yaparak da çeşitli bilezik ve kolyeler hazırlamanız mümkün.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.163 Yorum Var

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın