istesozluk.com

Afyon Ek İş İlanları

Afyon ek iş ilanlarını full time ya da part time olarak değerlendirebilir beceri ve zamanınıza göre bir veya birkaç ek gelir elde edebilirsiniz. Evinizden de çalışabilir, internet üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Parça başı fiyat veren firmalara başvuru yaparak evinizde atölye ortamı yaratarak para kazanabilirsiniz. Afyon ek iş ilanları arasında evde günlük yufka yapımı, mantı yapımı, börek- kurabiye yapımı, erişte makarna yapımı, kuru gıdalar vs gibi el ürünlerini hem kendiniz yapıp satabilir hem de firmalarla anlaşarak parça birim fiyatta anlaşabilirsiniz.

2016 Afyon ek gelir seçenekleri arasında internet üzerinden, çeşitli şirketlerin yazılım, programlama, sosyal medya alanlarında çalışabilir, makale, şarkı sözü, dizi senaryosu yazarak ek gelir elde edebilirsiniz. Çeşitli web siteleri takipçi sayınıza ve internet kullanıcılığınıza göre para kazanma imkanı sunmaktadır. Youtube aktif kullanıcısı iseniz, ayarlardan para kazanma seçeneğini güncelleyerek hesabınıza ek gelir kazandırabilirsiniz. Afyon ek kazanç seçenekleri arasında mağaza satış danışmanlığı, pazarlama satış temsilciliği, tanıtım hostesliği ile çağrı merkezlerinde ve sesli yanıt sistemlerinde part time çalışarak gelir kazanabilirsiniz. Afyon iş ilanları ile siz de tam zamanlı iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz ve düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Davetiye katlama- yazma, gelin buketi, mevlüt şekerleri, kurdele ve boncuk işleri, kalem- mandal monteleri, takı tasarımı, ayakkabı- terlik- çanta süsleme vs. işleri için parça fiyat üzerine firmalarla bağlantıya geçebilirsiniz. Afyon bayanlara ek iş imkânlarıyla evlerinizden de çalışabilir, evinize teslim ürünleri adede göre yaparak para kazanabilirsiniz. Dilerseniz kendi ürünlerinizi yaparak internet üzerinden satabilirsiniz. Bir web sitesi açarak tanıtımını yapabilir ya da ücretsiz sitelerden ürünlerinizi tanıtarak satışa sunabilirsiniz. Afyon öğrencilere ek iş ilanlarında hem okuduğunuz bölümle ilgili öğrencilere özel ders verebilir hem de aktif olarak çalışabilirsiniz. Online başvuru yapabileceğiniz siteleri internetten inceleyiniz.

Yorum atarak firmalara ulaşabilirsiniz.Yorum Yaz

abonelik
Ek iş fırsatlarından ilk önce haberdar olmak için aşağıdan abone olun.

Diğer 835 aboneye katılın